22. 6. 2024    Zápas

V prvním přípravném zápase vyhrála Viktorka nad Petřínem 7:0

FC Viktoria Plzeň

Přátelák / Sobota 22. 6. 2024, 10:30 / SK Petřín

Přátelák / Sobota 22. 6. 2024, 10:30
SK Petřín

SK Petřín Plzeň

0:7

(0:6)

FC Viktoria Plzeň

statistiky

Diváci: 1241

Viktorka dnes odehrála svůj první přípravný zápas v sezoně 2024/2025. Jejím prvním soupeřem byl plzeňský SK Petřín.

Viktoriáni vstoupili do utkání velmi aktivně. Hned v úvodní minutě se červenomodří dostali do vedení. Centr Cadua si našel Daniel Vašulín, který nejdříve trefil tyč, ale následně se míč odrazil od brankáře Petřína do branky. Chvíli poté si Tom Slončík zpracoval míč přibližně na značce pokutového kopu a nechytatelně vypálil po zemi a zvýšil na 2:0.

V osmé minutě vyslal LukᚠKalvach na pravou stranu Jana Kopice, který přízemním centrem našel Toma Slončíka. Ten z první vypálil a vstřelil svůj druhý dnešní gól. Za pět minut bylo znovu o kus veseleji. Prosadil se Daniel Vašulín, který upravil skóre na rozdíl čtyř branek.

Sedmnáctá minuta přinesla nádhernou fotbalovou kombinaci. Marián Tvrdoň našel dlouhým výkopem Toma Slončíka, který poslal míč na rozběhnutého Jiřího Panoše. Ten neváhal a svou přihrávkou hledal Daniela Vašulína. Útočník v barvách Viktorie se nemýlil a vstřelil gól.

Ve třicáté páté minutě zkusil vypálit dělovku Jiří Panoš, jeho rána nakonec gólem neskončila. Chvíli před koncem prvního dějství navýšil na 6:0 Daniel Vašulín. S tímto výsledkem se následně odcházelo do kabin.

Hned po začátku druhého poločasu vstřelila Viktorka svůj sedmý dnešní gól. Idjessi Metsoko si v pokutovém území zpracoval míč ve vzduchu a z voleje napálil míč do sítě. Za deset minut se ukázal rybičkou Matěj Vydra, nakonec jeho pokus brankou neskončil. V sedmdesáté druhé minutě skoro z poloviny hřiště vystřelil Corey Sene, to však gólem neskončilo. Viktoria na úvod přípravy porazila Petřín 7:0.