Zadražil - Holík, Kaša, Hejda, Havel - Bucha, Kalvach - Kopic, Květ, Jirka - Chorý

Zadražil - Holík, Kaša, Pernica, Gaszczyk - Pešek, Modou - Jirka, Vrba, Kronus - Bassey

Edelman - Bednář (K), Brož, Demeter, Edelman, Jandoš, Klich, Kohout, Maxa, Tětek, Vanc, Zajíček

2. poločas:
Suchý - Treml, Vodrážka, Trojovský, Štefl, Vinkler, Heller, Jílek, Provod, Šimáně, Vodrážka

Branky: 15. Kopic, 27. Chorý, 89. Kronus - 41. Demeter

Diváci: 400

V rámci zimní přípravy se Viktoriáni střetli v Luční ulici s divizním Petřínem. Po brankách Kopice, Chorého a Kronuse zvítězili před slušnou návštěvou více jak čtyřech stovek diváků 3:1.

Trenér Viktorie Michal Bílek vyslal do základní sestavy dvě nové tváře – Romana Květa a gólmana Adama Zadražila. První jmenovaný si odbyl i premiéru s kapitánskou páskou, což bývá u nováčků tradice. Na hřišti pak strávil úvodních 45 minut, Zadražil pak odchytal celé utkání.

Viktoriáni vstoupili do utkání aktivně a poprvé se jim podařilo prosadit v 15. minutě, kdy TomᚠChorý výborně poslal rozběhnutého Kopice do samostatného úniku, ten se nemýlil a stal se tak prvním střelcem Viktorie v novém roce 2023. O deset minut později se role otočily a přihrávkou po zemi našel Jan Kopic Tomáše Chorého, jenž přidal druhý gól Viktorie.

Hosté z Petřína předváděli sympatický bojovný výkon a po trefě Demetera se dočkali snížení na 2:1, což byl i poločasový stav.

Ve druhé půli se na hřišti objevila většina nových hráčů, šanci dostali i mladíci z béčka. Přes čtyři stovky diváků viděli třetí branku domácího týmu, když se premiérově za áčko prosadil Adam Kronus. Do střelecké listiny se zapsal povedenou trefou, která se otřela o tyč.

V dalším přípravném utkání vyzve Viktorka v sobotu ligové Pardubice (10:30).