Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Vstupenky pro vozíčkáře

Viktoria Plzeň si užívá přízně fanoušků a je velmi hrdá na to, že může nabídnout důstojné prostředí také pro vzrůstající fanouškovskou základnu handicapovaných fanoušků. Vzhledem k tomu, že klub zaznamenal zvýšený zájem vozíčkářů o domácí zápasy Viktorie, vybudoval ve spolupráci s městem Plzeň zastřešenou platformu přímo na úrovni hřiště. Z té je možné nejen pohodlně shlédnout zápas, ale umožňuje každému vozíčkáři bezproblémový přístup na místo.

Pokud máte zájem navštěvovat domácí zápasy Viktorie v sektoru vozíčkářů, je potřeba zaslat nejpozději čtyři dny před každým utkáním, kterého se chcete zúčastnit, e-mail na adresu: fcviktoria@fcviktoria.cz s žádostí o vstupenku pro sebe a případně jednoho člena doprovodu. Nejpozději dva dny před samotným zápasem vám bude mailem doručena odpověď ohledně možnosti vyzvednutí vstupenek. Vstupné pro vozíčkáře je zdarma, cena vstupenky pro doprovod je 100 Kč. Tyto vstupenky budete mít vždy připraveny na pokladně na vaše jméno. Ohledně možnosti parkování, speciálních žádostí a dalších informací se obracejte na výše uvedený e-mail.

Pokud nemáte možnost komunikovat prostřednictvím elektronické pošty, je v provozu i telefonní číslo 377 221 507. Věříme, že si nadále budeme moct společně vychutnávat krásné okamžiky na stadionu ve Štruncových sadech.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál