Viktoria Plzeň reaguje na čtvrteční vládní nařízení, podle kterého může na hromadné akce pouze 1000 návštěvníků. Klub se rozhodl nabídnout vstup přednostně permanentkářům, kteří si vyzvednou speciální vstupenku. Kompletní informace naleznete v článku.

„Zvažovali jsme několik variant, a nakonec se rozhodli volná místa nabídnout permanentkářům stejně jako tomu bylo při omezeních během minulé sezony,“ vysvětluje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

NA KLASICKOU ČI PERMANENTNÍ VSTUPENKU SE NA SOBOTNÍ UTKÁNÍ FCVP - BOHEMIANS 1905 NEDOSTANETE. Ani jedna není na tento zápas platná. Máte-li však doma permanentku, můžete si jí dnes od 13:00 na pokladnách či online vyměnit za SPECIÁLNÍ novou vstupenku, která vám zajistí vstup do Doosan Areny.

Za klasické vstupenky zakoupené ve volném prodeji klub vrátí peníze.

Jak permanentkář získá speciální vstupenku?

Pořídit si speciální vstupenku oproti permanentní (na stejné místo) lze dnes od 13:00 na pokladnách za severní věží Doosan Areny či online na permanentka.com, kam je nutné se přihlásit (návod ZDE).

Oba systémy distribuce se zastaví ve chvíli, kdy dojde k vyčerpání maximální povolené kapacity.

S touto speciální vstupenkou budete mít zajištěný vstup na zítřejší utkání. Stále však zůstává platné prokázání bezinfekčnosti u vstupu (pravidla ZDE).

Co se zakoupenými vstupenkami?

Fanoušci, kteří si zakoupili vstupenky ve volném prodeji, dostanou své peníze nazpět. Možnost vrácení bude do středy 8. prosince. Důležité je, že vrácení musí proběhnout na místě, kde byla vstupenka zakoupena.

VIKTORIA SHOP – přímo na pokladně

WEB PLZEŇSKÉ VSTUPENKY – kontaktováním rezervačního oddělení

PRODEJNÍ MÍSTO PLZEŇSKÉ VSTUPENKY – přímo na konkrétním prodejním místě

Pokud se však rozhodnete vrácení nepožadovat, bude tato částka využita na vánoční charitativní akci, kterou klub chystá během adventu. (všechny nevrácené vstupenky po 8. prosinci). „Opět budeme pořádat již tradiční sbírky dárků a za tyto peníze bychom jménem fanoušků nakoupili další dárky,“ říká Hanzlík. 

FANOUŠCI, KTEŘÍ DAROVALI KREV

Moc nás to mrzí, ale s touto vstupenkou nyní na fotbal vyrazit nelze. Naše poděkování směrem k vám však zůstává platné a vstupenku budete moci využít, jakmile nám to situace dovolí. Moc si vážíme, že jste se rozhodli podpořit dobrou věc! Vaše vstupenky si tedy nyní dobře uschovejte.

SEKTOR HOSTŮ

Dle aktuálních pravidel a Protokolu opatření LFA zůstává sektor hostů pro tento zápas uzavřený.¨

PRODEJ ALKOHOLU NA STÁNCÍCH

Podle aktuálního nařízeni a protokolu LFA nesmí být ve stáncích prodáván jakýkoli alkohol. Toto nařízení je povinné plošně pro všechny kluby a nejde tedy o rozhodnutí FCVP či provozovatele cateringových služeb.

ŽÁDOST KLUBU

FC Viktoria Plzeň žádá fanoušky o pochopení vzniklé situace, která nás velmi mrzí, nicméně respektujeme aktuální stav. Ochrana zdraví nejen fanoušků, ale všech občanů je pro nás naprostou prioritou.

Zároveň vyjadřujeme podporu všem lékařům a zdravotníkům, kteří v těchto dnech svádí nelehký boj a pokud je to možné, každý z nás by měl svým rozumným a ohleduplným přístupem pomoci tento stav co nejrychleji překonat. Stejně jako před rokem si zaslouží velké poděkování a respekt.

Pokud se nedostanete mezi 1000 fanoušků přímo na stadionu, držte nám pěsti alespoň z domova, budeme chtít vyhrát i pro vás a udělat vám radost!

Vaše Viktorka