Dvaadvacetiletý záloník Alexandr Sojka dnes v Benidormu podepsal novou smlouvu s Viktorií Plzeň na tři a půl roku.
Alexandr Sojka proel klubovou akademií, zahrál si například mládenickou Ligu mistrů a dokázal se prosadit do prvního týmu. V létě po mistrovství Evropy do 21 let přestoupil do Hradce Králové, odkud jej klub na startu zimní přípravy odkoupil zpět. Nyní spojil svou dalí budoucnost právě s červenomodrými barvami, kdy podepsal smlouvu na tři a půl roku.
Jak jsme nedávno avizovali, Saa Sojka předváděl na podzim velmi kvalitní výkony. Proto jsme se rozhodli vyuít monosti získat jej zpět do naich slueb a nyní se s hráčem dohodli na novém kontraktu, uvedl sportovní ředitel klubu Martin Vozábal. Vidíme u něj obrovskou pracovitost, touhu prosadit se a přesně takové hladové hráče potřebujeme, dodal.

Nebylo nad čím váhat. Jsem rád, e jsem v klubu, ve kterém jsem fotbalově vyrostl a udělám vechno pro to, abych se prosadil a byl týmu co nejvíce přínosný, řekl po podpisu nového kontraktu Alexandr Sojka.

sdílet
Tweet
Kopírovat odkaz
Tisk stránky























































