Posledním týmem, který se v Doosan Areně představí v rámci ligové fáze Evropské ligy, bude portugalské FC Porto. Vstupenky půjdou do prodeje ve středu 10. prosince od 13 hodin tak, abyste si je mohli nadělit pod stromeček.

Dvojnásobný vítěz Ligy mistrů, dvojnásobný vítěz Evropské ligy, dvojnásobný vítěz Mistrovství světa klubů a vítěz Superpoháru UEFA – to je FC Porto. Nejzvučnějšího soupeře, který v ligové fázi Evropské ligy dorazí do Štruncových sadů, vyzvou viktoriáni 22. ledna od 18:45. Vstupenky jdou do prodeje ve středu 10. prosince od 13 hodin a budou dostupné online ZDE.

Viktoriáni jsou v tabulce ligová fáze Evropské ligy třináctou příčku s devíti body. Jen o bod více má nᚠportugalský soupeř, který drží místo osmé. Porto zatím střelecky táhne třiadvacetiletý Gabri Veiga a teprve devatenáctiletý William Gomes. Nejznámějším jménem, které se v kádru Porta objevuje, bude nizozemský čahoun Luuk de Jong, který se mihnul i v katalánském velkoklubu z Barcelony. Většinu své kariéry ovšem hájil barvy PSV, odkud přišel před startem této sezony jako volný hráč. 

Prodej vstupenek na utkání ligové fáze Evropské ligy proti dvojnásobnému vítězi Ligy mistrů odstartuje online na Plzeňské vstupence ve středu 10. prosince od 13 hodin. Prodej je omezen na pět vstupenek na jeden nákup. Online prodej bude z bezpečnostních důvodů technologicky omezen jen pro území České republiky. 

Do domácích sektorů nebudou bez nároku vrácení vstupného vpuštěni fanoušci se symboly hostujícího celku. 

CENÍK – VOLNÝ PRODEJ

1. KATEGORIE 1 900 Kč

2. KATEGORIE 1 590 Kč

3. KATEGORIE 1050 Kč

4. KATEGORIE 900 Kč