V sobotu od 15:00 čeká Viktorku v Doosan Areně nadstavbový duel se Slováckem. Od půl jedné pro vás bude otevřená i velká viktoriánská fanzóna. Přinášíme tradiční informace pro fanoušky.

VSTUPENKY

Vstupenky na sobotní duel jsou stále k dispozici online ZDE. V prodeji budou i před utkáním, od 9:00 ve Viktoria shopu, ve 12:30 se prodej přesune na pokladny.

V prodeji ve Viktoria shopu budou rovněž vstupenky na utkání s Baníkem i venkovní na Slavii.

VEZMI MÁMU NA FOTBAL!

V neděli je v kalendáři Den matek, my ho však společně oslavíme již v sobotu na Viktorce. Vezměte na fotbal určitě i vaši maminku!

Při této příležitosti je připravena od pátku do neděle i speciální akce, při použití promo kódu PROMAMU si zakoupíte veškeré dámské oblečení a doplňky se slevou 20%.

PŘEDPRODEJ PERMANENTEK

Při návštěvě sobotního utkání si stávající permanentkáři mohou zakoupit nové permanentky na nadcházející sezonu 2023/2024. Prodej bude probíhat i po skočení zápasu. Kompletní informace ZDE.

VELKÁ VIKTORIÁNSKÁ FANZÓNA OD 12:30

Ve 12:30 odstartuje bohatý doprovodný ve viktoriánské fanzóně, kterou naleznete na pomezí sektorů P a R. Na co se můžete těšit? BETANO souboj ve střelbě na brankáře s měřením rychlosti střely, Subsoccer, MAXI nafukovací šipky GAMBRINUS, přesnost střelby od PEPSI a další aktivity a soutěže o zajímavé ceny. Samozřejmě nebude chybět ani Drink&food zóna – ta pro vás nově bude k dispozici i o poločasové přestávce. O ní si budete moci dojít pro něco na zub východem mezi sektory P a R a pak se vrátit zpět na své místo na start druhého poločasu.

SportIQ se na vás těší s cvičením, které prověří rychlost reakce, šikovnost s míčem a koordinaci. Dozor nad touto atrakcí bude mít osobně Martin Fillo, tak se s ním přijďte poměřit! Rozhodně tedy vyrazte na fotbal dřív a užijte si s celou rodinou bohatý doprovodný program.

OTEVŘENÍ DOOSAN ARENY

Doosan Arena se tradičně otevře 90 minut před zápasem, tedy ve 13:30. Otevřeny budou všechny vstupy. Prosíme fanoušky, aby přišli, pokud možno včas, zabráníte tak tvorbě front a můžete hráče podpořit hned při příchodu na rozcvičku (cca 14:25).

VIKTORIA SHOP

Určitě doporučujeme návštěvu Viktoria shopu, kde pro vás mimo jiné je akce ke Dni matek. Otevřeno bude od 9:00, před utkáním budou k dispozici i tradiční stánky v Pallově ulici a na hlavní tribuně.

NOVINKA V OBČERSTVENÍ

Na stáncích s občerstvením budou nově k dispozici oblíbené nachos, vybrat si můžeme buď se sýrovým či salsa dipem.

MAGAZÍN VIKTORIÁN

Magazín Viktorián je v této sezoně pouze v online podobě. Permanentkáři jej dostanou v den zápasu vždy do svých emailů, k dispozici bude samozřejmě i na webu.

Kde seženu magazín Viktorián?

• Permanentkáři jej obdrží v den zápasu do svých emailů

• Před utkáním bude na webu FCVP

• Po stadionu jsou rozmístěny QR kódy, jejíchž načtením si magazín otevřete

POLOČASOVÁ SOUT̎ S DOOSAN ŠKODA POWER

Jak se registrovat do poločasové soutěže?

1. Otevřete si zápasový magazín Viktorián

2. Na stránce k soutěži se registrujete přes QR kód či link (uvedete jméno, umístění vstupenky či číslo permanentky)

3. Ve 40. minutě zápasu moderátoři oznámí jména třech soutěžících

4. O přestávce střílíte na branku o ceny od našeho generálního partnera Doosan Škoda Power.

PARKOVÁNÍ

Parkovat přímo u Doosan Areny v den zápasu není možné. Lze však využít například PD Rychtářka či jiná parkoviště, jak jste při návštěvách zápasů zvyklí.

PIVOVARSKÁ LÁVKA

V neděli bude průchozí.

VIKTORIÁNI, T̊ÍME SE NA VÁS!