Puma banner vlevoNabídni své místo
Permice volný prodej 2
Viktoria uplatnila opci na Václava Pilaře
09.12.2014
FCVP
Novinky

Viktoria uplatnila opci na Václava Pilaře

Dobrou zprávu hlásí svým fanouškům na startu nového týdne plzeňská Viktoria. Aktuálně vedoucí celek SYNOT ligy uplatnil s předstihem opci na Václava Pilaře, který se tak znovu stává kmenovým fotbalistou FC Viktorie Plzeň.

„Vašek prokazoval od prvních tréninků v Plzni, jak obrovskou chuť do fotbalu po svých zdravotních problémech má. Jsme nadšeni, že se v rekordně krátké době dokázal dostat do špičkové formy a znovu se stal jednou z opor našeho klubu. Pevně věříme, že vysoko nastavenou herní laťku udrží také v jarní části sezony. Dotažení jeho přestupu z Wolfsburgu bylo jednou z klubových priorit zimního období, vše se díky vstřícnosti německého klubu dohodlo ve velmi krátké době a především s půlročním předstihem. Oficiálně tak Vaška ještě jednou vítáme již jako viktoriána a jsme přesvědčeni, že naše spolupráce bude úspěšně pokračovat také v následujících měsících a letech. Vašek spojil svoji budoucnost s Plzní podepsáním kontraktu na dva a půl roku,“ uvedl po dotažení veškerých právních formalit generální manažer Viktorie Adolf Šádek. 

„Návrat do Plzně byl pro mě v létě jedinou možnou variantou a jsem šťastný, že to bylo pro všechny strany správné rozhodnutí. Klub mi věřil i v realitě mých vleklých zdravotních problémů, snad jsem důvěru vedení alespoň částečně během podzimní sezony splatil. Viktoria je v tuto chvíli špičkovým klubem s těmi nejvyššími ambicemi, chci co nejvíce pomoct k titulu a také postupu do evropských pohárů. Nebudu zapírat, že mým velkým osobním přáním je opětovný start v Lize mistrů. Tomuto cíli podřídím v následujícím období všechno,“ nechal se slyšet šestadvacetiletý reprezentant, který na závěr dodal: „Nikdy jsem se netajil velkým přáním prosadit se také v některé prestižní zahraniční soutěži a na tom se nic ani v tuto chvíli nemění. Jsem však poučen, minulé načasování nebylo ideální, přibrzdily mě také vleklé zdravotní problémy. Budu dále bojovat a snažit se být stále lepším hráčem. Věřím, že prodělané zdravotní komplikace a narození syna mě hodně posílily. V současné době chci být platným článkem plzeňského týmu i české reprezentace. Pokud to v budoucnu vyjde také do zahraničí, budu velmi rád, nicméně veškerá moje pozornost je nyní upřena na Plzeň. Ve Viktorii jsem více než spokojený a věřím, že nás čekají velké zápasy a velká vítězství.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál