Dorost U19 si ve čtyřech kolech vyzkoušel už všechny varianty výsledků, tým U18 zatím pokaždé alespoň bodoval, z toho čtyřikrát vyhrál. Sedmnáctka má na kontě dvě výhry, nejmladší dorostenci pak tři. Úspěšný start do ročníku 2019/2020 za sebou mají mladší žáci.

Dorost U19

Devatenáctka v úvodním kole vyhrála 3:1 ve Zlíně, posléze však dvakrát prohrála. Nejprve doma s Hradcem Králové po remíze 2:2 na penalty, poté v Ostravě 0:3. Naposledy hrála doma s Opavou, kterou po další remíze 2:2 porazila díky výhře 4:2 na penalty. Z utkání s Opavou je k dispozici FOTOGALERIE.

Dorost U18

Tým U18 po pěti odehraných kolech vede ligovou tabulku. Celek, který v zápasech jako hlavní trenér vede Robert Vágner, totiž v byl v prvních čtyřech kolech stoprocentní. Postupně porazil Žižkov, Písek, Vyšehrad a Kladno. První ztráta přišla v neděli 1. září, kdy červenomodří po remíze 1:1 prohráli se Slavií na penalty.

Dorost U17

Hráči dorostu do 17 let měli velmi podobný start jako jejich starší kolegové z U19. Nejprve totiž vyhráli 1:0 ve Zlíně, poté padli s Hradcem Králové a v Ostravě. To však dokázali napravit ve 4. kole, kdy porazili Opavu doma po trefách Jedličky 2:0. Ze zápasu s Opavou je k dispozici FOTOGALERIE.

Dorost U16

Šestnáctka je v lize zatím druhá za plzeňským Petřínem. Měla výborný vstup do soutěže, v prvních třech kolech totiž porazila 3:1 Žižkov, 8:1 Písek a 2:1 Vyšehrad. Posléze bodovala s Kladnem, kterému po remíze 2:2 podlehla na penalty. Naposledy prohráli nejmladší dorostenci 1:3 se Slavií.

Žáci U15

Nejstarší žákovská kategorie v prvním soutěžním zápase sezony podlehla 1:2 Mladé Boleslavi, následně však vyhrála 3:0 na hřišti pražského Meteoru.

Žáci U14

Podobně to měli i žáci do 14 let. S Mladou Boleslaví prohráli stejným poměrem jako patnáctka, poté v Praze porazili Meteor díky dvěma gólům Lemona 2:1.

Žáci U13

Třináctka už stihla dát 20 gólů, ačkoli odehrála teprve dva zápasy. V prvním zápase totiž porazila 10:7 České Budějovice, naposledy doma uspěla nad Aritmou rovnou 10:0.

Žáci U12

S chutí si zastříleli také nejmladší žáci. Na vítězství 7:4 v Českých Budějovicích navázali vysokou výhrou 15:3 nad Aritmou Praha.