Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Brno - Plzeň 3:4pen (1:2)

26. kolo, sobota 18. 5. 2019, 14:15, Rosice Sportovní
Brno: Špelda – Kotásek, Zajíček (75. Bulíček), Kokorský, Fila, Aldin (57. Ševčík), Konečný, Šedivý, Kostrůnek, Kozel (57. Kiesel), Ondrášek.
Plzeň: Kubíček – Karásek, Kolerus, Řezníček, Tesař – Novický, Pešek, Vostárek – Renza, Jedlička (85. Krátký), Kortan (54. Královec).
Branky: 12. Kostrůnek, 61. Fila, 77. Fila – 6. Jedlička, 16. Jedlička, 82. Jedlička, Penalty: 5:6, ŽK: Kostrůnek – Pešek, Rozhodčí: Zaoral – Dohnálek, Šamaj.
Diváci: 55.

Hodnocení trenéra

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „Vydařil se nám vstup do utkání a v 6. minutě se po rohu prosadil Tomáš Jedlička. Ve 12. minutě Brno vyronalo, když jsme neuhlídali průnik po lajně a neobsadili hráče před bránou. O čtyři minuty déle jsme se opět dostali do vedení dobrou kombinací v lajně, kterou zakončil opět Tomáš Jedlička. Do konce poločasu jsme si vytvořili ještě tři velké šance, ale ani jednu jsme neproměnili. Ve druhém poločase Brno vyrovnalo po centru ze strany a poté se dostalo do vedení po našem zaváhání. Nám se ale před koncem podařilo vyrovnat, když svůj hattrick završil Tomáš Jedlička. Zápas musely rozhodnout penalty a v těch jsme byli úspěšnější my.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál