14. kolo / Pátek 6. 3. 2020, 11:00 / SCM Mladé

1:2pen

(1:0)

Valenta – Faltus, Matuška, Ballák, Novák, Strašík, Vacek, Drchal (50. Štindl), Fuka, Hořánek (61. Loužecký), Jusufi

Krištofovič – Červený, Kulišan, Gadač, Dvořák (57. Němec) – Novák, Houdek, Suchý (32. Fremr) – Soběhart (41. Kobes), Šmíd (53. Šot), Hašek

Branky: 17. Drchal – 65. Gadač, Penalty: 3:4, ŽK: Strašík, Valenta – Červený, Rozhodčí: Vrchota – Pečenka, Kadlec

Diváci: 30

Martin Vísner: „K prvnímu mistrovskému utkání jsme vyrazili do Českých Budějovic a chtěli jsme především navázat na úspěšnou zimní přípravu, což se nám úplně nepodařilo. Od úvodu jsme působili nervózním dojmem a chyběl nám lepší pohyb při hře bez míče. První poločas tedy skončil 1:0 zaslouženě pro domácí. Do druhého poločasu jsme museli zvýšit aktivitu a zlepšit se ve všech činnostech, což se nám podařilo a srovnali jsme na 1:1 gólem Lukáše Gadače. V druhém poločase se hrál velmi otevřený fotbal, kdy mohli oba týmy strhnout vítězství na svoji stranu, což se však nestalo a rozhodli až pokutové kopy, kde jsme byli úspěšnějším týmem. Dnešní výkon však nebyl optimální a do dalšího utkání se musíme výrazně zlepšit.“