5. kolo / Sobota 28. 8. 2021, 10:15 / Loko Vltavín

(2:1)

13. Kronus

Koblenc – Freisler (65. Kokeš), Trávníček, Čejda, Podzimek – Veselý, Abena (65. Klimenda), Tichý, Kuchař – Pejša, Šípek (90. Jaroš)

Mrózek – Šoul (78. Gaszczyk), Fišer, Žilák, Šimek (78. Kolerus) – Kodýdek, Pešek, Sojka – Pachlopník (68. Vrba), Jedlička, Kronus (68. Krátký)

Branky: 32. Veselý, 40. Pejša, 57. Pejša (pen.) – 13. Kronus, ŽK: Čejda, Veselý, Trávníček – Sojka, 2. ŽK = ČK: 72. Čejda, Rozhodčí: Dujsík – Brychta, Drábek

Diváci: 348

Béčko poprvé v sezoně prohrálo, na hřišti Loko Vltavín padlo v poměru 1:3. Jedinou branku plzeňského celku vstřelil Adam Kronus. Za tým si zahrál z áčka vypůjčený ofenzivní univerzál Ondřej Pachlopník.

Josef Parlásek: „Měli jsme velmi dobrý vstup do utkání a zaslouženě šli do vedení. Bohužel ještě v průběhu poločasu jsme o něj přišli, první brance předcházela naše chyba a druhý gól jsme dostali ze standardky. Vstup do druhé půle byl velmi dobrý, měli jsme dvě velké šance na vyrovnání, ale bohužel jsme je neproměnili. Soupeř pak ze sporné penalty dal na 3:1. V závěru ještě dostal Vltavín červenou kartu, ale z tlaku a velkého množství standardek už jsme nedokázali dát gól. Celkově se na góly hrozně nadřeme a dostáváme hloupé branky. Ale jde o cennou zkušenost, hráči to odmakali, musí se ponaučit a přenést přístup a nasazení do dalšího zápasu. A hlavně se vyvarovat chyb, které pak hrozně bolí.“