Další velký zápas v Doosan Areně je tady. Na Viktorii Plzeň čeká v úterý večer atraktivní duel se slavným Interem Milán. Prosíme, věnujte pozornost veškerým informacím před tímto utkáním, včetně fanouškovské „červené“ výzvy!

VIKTORIÁNSKÁ VÝZVA

VŠICHNI V ČERVENÉM – tak zní výzva fanoušků Viktorie! Na západočeský klub čeká další velký večer v Evropě a kotelníci chtějí, aby byl stadion co nejvíce naladěn na stejnou notu. Prosíme tedy všechny z vás, pokud možno, abyste do Doosan Areny přišli v červeném oblečení.

OTEVŘENÍ DOOSAN ARENY

Doosan Arena se tradičně otevře 90 minut před zápasem, tedy v 17:15. Otevřeny budou všechny vstupy. Prosíme fanoušky, aby přišli, pokud možno včas, zabráníte tak tvorbě front.

ŘEKNĚME NE RASISMU!

Kromě fanouškovské výzvy má pro vás vzkaz i FC Viktoria Plzeň: Odmítněme rasismus a fanděme slušně. Je jedno, odkud jste. Dohromady jsme totiž Viktorka – jeden tým. Děkujeme!

VIKTORIA SHOP

Fanshop pro vás bude otevřený už od 9:00. K dispozici před utkáním i během něj budou i tradiční stánky v Pallově ulici či na hlavní tribuně. Nově bude přidaný ještě jeden stánek navíc přímo naproti Viktoria shopu. Otevřeno bude i po zápase, tak se stavte!

MAGAZÍN VIKTORIÁN

Nejnovější magazín Viktorián, který obsahuje třeba exkluzivní rozhovor s Jindřichem Staňkem, nebo detailní představení našeho dnešního soupeře, naleznete na tradičních místech. Cena magazínu je 29 Kč.

PIVOVARSKÁ LÁVKA

Lávka je v den zápasu od 12 hodin uzavřena.

PARKOVÁNÍ

Parkovat přímo u Doosan Areny v den zápasu není možné. Lze však využít například PD Rychtářka či jiná parkoviště, jak jste při návštěvách zápasů zvyklí.


Pokud se na vás nedostalo se vstupenkami, utkání můžete společně s ostatními sledovat v pivovaru, kde budě promítán!