První přátelské utkání v rámci zimní přípravy 2022 odehraje Viktoria Plzeň v sobotu 8. ledna od 10:30 proti Písku. Hrát se bude v Luční ulici a pro vstup platí stejná pravidla jako na poslední ligové duely.

Vstupné činí 50 Kč. Zdarma mohou přijít držitelé permanentních vstupenek, platebních karet FC Viktoria od ČSOB, VIP karet či ZTP průkazů. Na místě bude pro fanoušky nachystán stánek Viktoria shopu a také občerstvení.

Pro vstup na utkání s aktuálně třetím týmem ČFL Skupiny A, který naše béčko i díky dvěma gólům Miroslava Káčera porazilo v říjnu 3:1, platí i nadále omezení kapacity na 1000 návštěvníků a pravidlo o prokázání bezinfekčnosti jedním z následujících způsobů:

  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID1, že u očkování uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu, nebo
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Z mobilního telefonu budeme na všech vstupech akceptovat pouze aplikaci Tečka. V ostatních případech musí být v papírové formě.

Výjimku mají děti do 12 let. Mladiství od 12 do 18 let se budou moci prokázat PCR testem ne starším než 72 hodin, stejně jako osoby, které se nemohou očkovat ze zdravotních důvodů, těm ale lékař musí důvod kontraindikace očkování zapsat do Informačního systému infekčních nemocí.

Osoby, které procházejí očkovacím režimem (tzn. nemají očkování dokončené), se mohou dle Mimořádného opatření prokázat PCR testem ne starším než 72 hodin.

FC Viktoria Plzeň bude prokázání bezinfekčnosti bez výjimek kontrolovat u vstupů na stadion.

Ze zápasu připravíme na klubový YouTube živý přenos.