Fotbalový dezert v podobě utkání II. kola Juniorské ligy nabídne pondělní podvečer ve sportovním areálu v Luční ulici, kam zavítají mladíci českobudějovického Dynama. Zápas začíná pod taktovkou rozhodčího Jiřího Houdka v 17 hodin.

Fotbalový dezert v podobě utkání II. kola Juniorské ligy nabídne pondělní podvečer ve sportovním areálu v Luční ulici, kam zavítají mladíci českobudějovického Dynama. Zápas začíná pod taktovkou rozhodčího Jiřího Houdka v 17 hodin.

Zatímco Viktoria v úvodním kole přivezla cenný bod za remízu 2:2 ze Slovácka, českobudějovičtí mladíci podlehli v domácím prostředí Zbrojovce Brno 1:3. Dynamu v utkání utekl úvod a po osmnácti minutách hry prohrávalo 0:2. Poté sice kontrovali Linhartem, jenže ve druhé části pojistil vedení Brna Lapeš.

Podle trenéra Jiřího Skály, budou chtít plzeňští mladíci navázat na výkon z utkání na Slovácku. „Pokud se nám podaří zopakovat minimálně výkon z druhého poločasu na Slovácku, pak věřím, že můžeme před domácími diváky naplno bodovat,“ říká trenér Jiří Skála. „Dynamo bude určitě nepříjemným soupeřem, nejen proto, že doma ztratilo body z Brnem, ale i proto, že je to velice kvalitní soupeř, což nakonec potvrzuje soupiska z jejich utkání, kdy nastoupilo hned několik hráčů prvního kádru.“ O definitivní sestavě pro pondělní zápas se bude podle kouče rozhodovat po nedělním utkání áčka, které hraje v Jihlavě. „Nepočítám s nějakými velkými změnami.“ V dalším kole pak zajíždějí plzeňští mladíci na hřiště Táborska.