Puma banner vlevoNabídni své místo
ViktoriaShop – UCL
Máme větší motivaci než soupeř, hlásí před FCSB David Limberský
22.11.2017
FCVP
Poháry

Máme větší motivaci než soupeř, hlásí před FCSB David Limberský

Viktoria Plzeň ve čtvrtek večer vyzve rumunské FCSB v pátém utkání základní skupiny Evropské ligy. Na domácí budě budou chtít Plzeňané vrátit svému soupeři předešlou porážku z Bukurešti. Viktoriáni si mohou navíc za určitých okolností zajistit postup do vyřazovací fáze evropské soutěže.

Díky dvěma utkáním v předkole Ligy mistrů a dalšímu duelu v základní skupině Evropské ligy mají o sobě kluby detailní informace. „Je pravda, že zápasů s Bukureští bylo už hodně. My jsme je bohužel nezvládli výsledkově až tak dobře. Věříme, že toto v posledním utkání překonáme a že tentokrát překvapíme my je,“ říká před zápasem David Limberský. FCSB si v uplynulém hracím kole Evropské soutěže zajistilo postup a je možné, že nenastoupí v nejsilnější sestavě. „Těžko říct, v jaké sestavě nastoupí. Je ale pravda, že postup mají jistý. My máme větší motivaci než soupeř, protože stále bojujeme o druhé postupové místo,“ zůstává odhodlaný Limberský.

Z plzeňského celku je cítit, že chce rumunskému soupeři vrátit nelichotivé podzimní výsledky. „Řekl bych, že už to může být v osobní rovině, protože nás štve, když proti FCSB opakovaně neuspějeme. Věřím, že máme kvalitu na to zítra zvítězit. Motivace porazit Bukurešť je obrovská, protože pokud Lugano v souběžně hraném zápase neprohraje, my si v případě vítězství zajistíme postup,“ uvědomuje si plzeňský obránce.

VSTUPENKY V PRODEJI – VÍCE INFO ZDE

V uplynulých zápasech s FCSB inkasovala Viktoria celkem devět branek. „Je to špatná bilance, tři góly na zápas je hodně. Věřím, že zítra bude naše obrana pevnější a pomůže nám k vítězství. Ano, doma chceme hrát ofenzivně, abychom potěšili fanoušky. Čím více nám to bude klapat vepředu, tím méně starostí budeme mít vzadu," uzavírá David Limberský.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál