Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos
Takhle se fandilo na zápase se Spartou. Při Baníku rekord překonáme!
21.05.2019
FCVP
Novinky

Takhle se fandilo na zápase se Spartou. Při Baníku rekord překonáme!

Unikátní měření hladiny fandění, které pro vás připravila Viktorka s Gambrinusem na zápas se Spartou, mělo u fanoušků úspěch. Během zápasu se nám společně podařilo překonat hranici 100 decibelů. A tuhle hodnotu teď chceme překonat. Na nedělní duel s Baníkem Ostrava si připravte hlasivky!

Poprvé si to fanoušci Viktorky unikátní systém měření vyzkoušeli během vítězného duelu s pražskou Spartou (4:0). Během prvního poločasu hned třikrát! Při každém měření byla nastavena cílová hodnota, pokud byla pokořena, byla připravena odměna v podobě speciální ceny na pivo.

Dvakrát se fanouškům zadařilo, v jednom případě hranice hlasitosti fandění překonána nebyla. O poločasové přestávce a celý druhý poločas tak bylo pivo Gambrinus na všech stáních za 25 Kč.

„Musím říct, že fanoušci fandili celý zápas, za to jim patří poděkování. A zaznamenali jsme na hřišti i chvíle, kdy se měřilo. Celý zápas měl parádní kulisu,“ děkuje viktoriánům záložník Jan Kovařík.

Jak měření funguje? Kolem Doosan Areny jsou rozmístěny speciální hlukové mikrofony. Na každém místě jsou vždy dva a do měření je započítáván průměr z obou vstupů. Celé měření je tedy naprosto profesionální a v rámci republiky jde o naprosto ojedinělou věc.

Nejvyšší naměřená hodnota byla ve 30. minutě zápasu, kdy se podařilo pokořit hranici 100 decibelů. Na nedělním zápase s Baníkem Ostrava můžeme společně tuto hranici překonat. Viktoriáni, připravte si hlasivky! Odměnou vám opět bude speciální cena za pivo Gambrinus.

 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál