Záloník Tom Slončík opoutí Viktorii Plzeň. Dnes byl stvrzen jeho přestup do FC Hradec Králové.
Jednadvacetiletý záloník Tom Slončík přiel do Viktorie Plzeň před dvěma lety ze Zlína. Jaro i podzim roku 2025 strávil na hostování v Hradci Králové, do Doosan Areny se vrátil na jarní část uplynulé sezony. Nyní se s červenomodrým dresem loučí natrvalo a přestupuje právě na východ Čech.
Za Viktorii odehrál celkem 22 zápasů, v nich vstřelil dvě branky a zahrál si i Evropskou ligu.
Tomovi za celý klub děkuji za jeho sluby. Bohuel jeho herní vytíení na jaře nebylo takové, jaké si obě strany představovaly. Vzhledem ke stále mladému věku je pro jeho dalí fotbalový rozvoj klíčové, aby pravidelně nastupoval. Logickým krokem je tedy přestup do prostředí, které dobře zná z hostování. Přejeme mu v jeho dalí kariéře jen to nejlepí, uvedl Martin Vozábal, sportovní ředitel klubu.


sdílet
Tweet
Kopírovat odkaz
Tisk stránky





















































