Jen pár dnů po konci sezony vítá Viktorka první letní posilu. Je jí devatenáctiletý záložník Tom Slončík, jenž přichází do Štruncových sadů ze Zlína. V DOOSAN Areně podepsal smlouvu na 4 roky

V dresu „ševců“ nasbíral devatenáctiletý talent celkem 45 ligových startů, v nichž zaznamenal 7 branek a 4 asistence. V hlasování trenérů, kapitánů a vybraných médií byl dokonce zvolen Objevem sezóny 2023/2024.

Na tuto bilanci bude chtít od léta navázat právě u nás, ve Viktorce!

„Tom Slončík je velkým talentem českého fotbalu. I přes svůj stále nízký věk na sebe dokázal upozornit a prosazoval se v nejvyšší soutěži. My jsme mu nyní nabídli možnost dalšího fotbalového růstu, což je naší dlouhodobou strategií a cílem. Věříme, že se u nás rychle adaptuje, zapadne do týmu a bude pro nás přínosem,“ řekl k nové posile Daniel Kolář, sportovní ředitel klubu.

„Viktorka? Obrovská výzva. Jakmile se tato možnost naskytla, měl jsem jasno. Je to pro mě další velký krok ve fotbalové kariéře,“ uvedl po podpisu čtyřleté smlouvy Tom Slončík. „Chtěl bych týmu v nové sezoně co nejvíce pomoci. Velkou výzvou pro mě bude i zahrát si poprvé v kariéře evropské poháry, moc se na to těším,“ dodal devatenáctiletý záložník.