Puma banner vlevoNabídni své místo
Nová appka FCVP
Zazářit v oranžové! Viktoria představuje venkovní a třetí sadu dresů
18.07.2018
FCVP
Novinky

Zazářit v oranžové! Viktoria představuje venkovní a třetí sadu dresů

Do sezony kompletně v novém. Viktoria po domácích dresech představuje i druhou a třetí variantu. Zejména poslední sada by měla být vždy výjimečná a překvapivá a je tomu tak i letos. Hubník a spol. se obléknou do oranžové.

Klub ze západočeské metropole dodržel slovo a třetí sadu dresů opět představuje v netradiční barvách. V několika zápasech nové sezony vyběhnou hráči na trávník v oranžových dresech, které jsou velmi výrazné a odráží styl, jímž se chce Viktoria prezentovat na trávníku – silně, sebevědomě a zářivě. „Před rokem jsme avizovali, že třetí sadu dresů hodláme vždy pojmout netradičně a tohoto konceptu se držíme,“ vysvětluje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Zeleno-žlutou kombinaci tedy nyní střídá oranžový dres, který bude doplněný černými trenkami a černými štulpnami. „Vím, že Viktorka byla v minulé sezoně v zelených dresech úspěšná. Budeme se snažit, aby i oranžové dresy byly vítězné. Jsou velmi výrazné a na hřišti budeme hodně vidět, mně se líbí,“ říká nováček v plzeňské kabině Luděk Pernica. Jeho slova potvrzuje statistika. V netradiční zeleno-žluté variantě viktoriáni nastoupili celkem do 8 utkání minulé sezony, z nichž vyšli bodově naprázdno pouze v jediném. Stejně úspěšní budou chtít být i v nových oranžových dresech.

Částečnou proměnou prochází i druhá varianta dresů, ta bude v sezoně 2018/2019 čistě bílá, mizí tedy lehký vzor i černé pruhy na ramenou. „Bílé dresy jsou u hráčů všeobecně velmi oblíbené, já nejsem výjimkou,“ dodává rovněž nová posila Viktorie Roman Procházka. Tato sada je z materiálu evoKNIT, což je speciální úplet, který se vyznačuje maximální pohodlností pro nositele. Puma využívá tuto technologii na oblečení i boty. Stejný materiál dresu využívá například i česká fotbalová reprezentace.

Oba dresy budou mít na prsou logo generálního partnera Doosan Škoda Power a již nyní si je fanoušci mohou pořídit v klubovém Viktoria shopu i eshopu ZDE.

Brankářské dresy představí Viktoria ve čtvrtek. 

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál