Viktoriáni v dramatickém utkání s Příbramí nakonec remizovali 3:3. Ačkoli v 91. minutě vstřelil Zdeněk Ondrášek svůj první gól od 31. ledna a dokonal tím plzeňský obrat, nakonec přišla tvrdá rána v 96. minutě v podobě vyrovnání. Zápas zhodnotil právě útočník přezdívaný Kobra a trenér Adrian Guža.

„Neumím ani popsat, jak se cítíme. Všichni na sebe koukáme, je to fakt těžký k tomu něco říct,“ začal své hodnocení Ondrášek. „Dnes jsme chtěli odčinit zápas na Slavii, těšili jsme se na fanoušky. Začali jsme aktivně, bohužel jsme dostali dva góly. Tým ale ukázal sílu, měli jsme mraky šancí, já sám měl třeba tři velké, opravdu velké šance! Nepadlo to tam, ale věřil jsem až do konce, že to otočíme. Dotlačili jsme to tam dvakrát břichem, vedli jsme... Ale pak uděláme to, co uděláme. Můžeme se zlobit jen sami na sebe. Je to strašné, co jsme předvedli. Musíme jít dál,“ byl zklamaný zkušený forvard.

Do hry šel už na začátku druhého poločasu. „Měl jsem za úkol tam dostat emoce, být před bránou, prát se společně s Bogym o místo. Příbram dobře bránila, my jsme ale ten zápas chtěli otočit a věřili jsme, že když budeme hrát to svoje, tak to zvládneme,“ popisuje Zdeněk Ondrášek. „Otočit jsme mohli už dřív, ale díkybohu, že nám to tam spadlo v té 91. minutě. Jenomže to, co jsme pak dokázali... Vůbec nevím, co k tomu říct,“ dodal sklesle.

Kobra vstřelil svůj první gól od 31. ledna. „Za gól jsem vždy rád, čekal jsem na něj dlouho, ale nejdůležitější jsou prostě výsledky. Kdyby ho dal někdo jiný a vyhráli jsme, tak bych byl mnohem radši. Takhle je to vše zatmavené špatným výsledkem,“ mrzelo ho.

Zápas zhodnotil i trenér Adrian Guža. „Bylo v něm hodně emocí a naše slabá práce v defenzivní činnosti dostala soupeře do dvougólového vedení. Mužstvo zareagovalo, dokázalo otočit zápas na 3:2, ale co jsme vymysleli v nastaveném čase, tak to nepotřebuje další komentář. Pro nás je to velká ztráta,“ smutněl kouč Plzně.

V utkání s Příbramí navíc musel hned třikrát nuceně střídat kvůli zranění. „Byl to pro nás neuvěřitelný zápas i z tohoto pohledu. Že nám vypadnou hned tři hráči, tak to je pro nás opravdu náročný den,“ doplnil kouč Viktorky.

Fotogalerie