27. kolo / Neděle 27. 5. 2018, 14:00 / Spartak Chrást

Drda – Šoul (C), Řezníček (41. Kortan), Petržílka, Mertl – Novický, Tesař (58. Brýla) – Renza, Královec, Votava – Patrovský.

FC Písek

Juhás – Stropnický (75. Dvořák), Červený, Kulík (C), Stejskal (45. Hejný), Nosek, Kvasnička (22. Šástka), Štěpka (62. Masopust), Velek (41. Řezáč), Zelenka, Vojta.

Branky: 61. Patrovský, 77. Renza – 19. Kulík, Rozhodčí: Pálek – Mazanec, Frgal.

Diváci: 40

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „V prvním poločase jsme měli více ze hry, ale někdy nás brzdila pomalá rozehrávka. Vytvořili jsme si pár zajímavých možností ke vstřelení gólu, tu největší jsme bohužel neproměnili. Naopak soupeři se podařilo vstřelit gól po našem nedůrazném odkopu od brány a místo vedení jsme první poločas prohráli. V úvodu druhého poločasu byl aktivnější a nebezpečnější Písek. Až po patnácti minutách druhé půle se naše hra zlepšila a vytvořili jsme si i další šance. Nejdříve jsme jednu velkou šanci neproměnili, ale pak už se dokázal prosadit Martin Patrovský, který srovnal na 1:1. V závěru rozhodl utkání v nᚠprospěch Filip Renza, když střelou z blízka nedal brankaři šanci.“