20. kolo / Sobota 6. 4. 2019, 12:45 / Luční

MFK Karviná

Kubíček – Šoul, Kolerus, Petržílka, Šimek – Novický, Tesař, Vostárek – Kronus, Krátký (67. Kortan), Renza (67. Votava).

MFK Karviná

Drobek – Stuchlík, Michálek, Dadak, Fukala, Jurčák (85. Popov), Vrbka (46. Přichystal), Blatoň (46. Holaň), Molitorisz (72. Rychtařík), Zych (89. Bystřičan), Goj.

Branky: 54. Zych, ŽK: Kolerus, Šoul – Přichystal, Rozhodčí: Cihlář – Kožár, Cupl.

Diváci: 80

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a hned v úvodu jsme si vytvořili dvě velké šance, ale ani jednu jsme neproměnili. Zbytek poločasu se odehrával za naší převahy, ale už se nám nedařilo dostávat se do dobrých příležitostí. Naše centry končily v rukavicích karvinského gólmana, nebo je odehrála hostující obrana. Do druhého poločasu jsme vstoupili laxním přístupem a nemohli jsme se dostat do hry. Vše vyvrcholilo lacinou obdrženou brankou. Po té jsme byli hektičtí, nepřesní v rozehrávce a nemohli jsme se dostat do hry. Málem jsme si i dali vlastní gól. Následně jsme začali být nebezpeční i my. Měli jsme pár zajímavých útoků, které jsme špatně řešili. Kolem 80. minuty jsme měli velkou příležitost, kterou jsme opět neproměnili a i kvůli naší nepřesné koncovce jsme zápas prohráli 0:1. Do dalšího zápasu se budeme muset zlepšit v koncentraci na každou situaci, a už je to defenzivní, nebo ofenzivní fáze.“