4. kolo / Neděle 22. 9. 2019, 13:15 / Letní stadion

5:4pen

(1:0)

Kubátová – Dytrtová, Borovičková, Hubáčková, Kolářová, Kožíšková, Lacinová, Slavíková, Vamberová, Kožíšková, Kozáková, Kovaříková, Sisková, Štiková

Žížková – Šotová, Gunea, Hlavničková, Antony, Blasczyková, Kodlová, Navrátilová, Gotthardtová, Zahradníková, Multrusová, Kubešová, Šimánková

Branky: 34. Kozáková, 50. Borovičková, 57. Hubáčková, 64. Hubáčková – 39. Gotthardtová, 43. Gotthardtová (pen.), 68. Gotthardtová, 69. Gotthardtová, Penalty: 2:1, Rozhodčí: Čech

Diváci: 50

Petr Žížek (FC Viktoria Plzeň): „Zápas v Pardubicích byl zatím tím nejlepším utkáním, které jsme na podzim odehráli a co fotbal může nabídnout. Od začátku vyostřené utkání, kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. První poločas jsme se dostávali do šancí, bohužel jsme neproměnili. Byla vidět kombinace po stranách,c ož nám dříve chybělo. V závěru poločasu jsme inkasovali, kdy domácí využili rychlého brejku. Na začátku druhého poločasu jsme vyrovnali, chvilku poté jsme dokonce otočili výsledek a díky proměněné penaltě vedli 2:1. Poté soupeř skóre otočil, kdy využil nedůrazu v osobních soubojích v naší obraně. Ještě pět minut před koncem vedli domácí 4:2, ale naším mohutným náporem jsme výsledek vyrovnali na konečných 4:4. Penalty byly loterie, kdy jsme nedali hned 3 pokutové kopy. Bod za vývoj zápasu musíme brát. Pochvalu zasluhuje celý tým, hlavně Gotthardtová, která vstřelila všechny naše branky.“