11. kolo / Sobota 16. 11. 2019, 11:00 / Horní Heršpice

1:2

(0:0)

Horáčková – Kukučová, Pušková, Š. Krištofová, Chlápková, Velebová, Fojtíková (46. Ganiecová), Mazúchová, Dianišková, Lišková, T. Krištofová

Radová – Švábová, Nehodová, Kolorosová, Karasová – Knödlová (75. Mášová), Mrázová, Markelová, Šlajsová, Beštová (72. Pacandová) – Němcová

Branky: 69. Kukučová – 63. Knödlová, 85. Karasová, ŽK: Lišková, Rozhodčí: Vévodová – Čampišová, Bystroňová

Diváci: 60

Eduard Kubata: „První půli jsme odehráli výborně, mohla skončit klidně 5:0 pro nás, ale bohužel nám tam nic nespadlo. Hráli jsme proti větru, takže jsme mohli více kombinovat a dávat i dlouhé míče. Ve druhém poločase už to nešlo, protože by šlo vše do autu. Holky jsem na to upozorňoval. Bohužel jsme po gólu na 1:0 přestali hrát a mohli jsme tentokráte klidně my dostat pět branek, ale gólmanka tam chytila hodně samostatných úniků soupeřek. Obrana hrála katastrofálně, nicméně poté jsme se s trochou štěstí zvedli a měli jsme šance, z té poslední jsme dali vítězný gól. Byli jsme lepší, výhra je zasloužená. Dnes to mohlo klidně skončit buď 5:2 pro nás, nebo 5:2 pro domácí.“