10. kolo / Neděle 13. 10. 2019, 13:15 / SCM Mladé

1:2

(1:2)

Mach – Gutwirth (62. Zítek), Jedlička, Novák (62. Zach), Hora, Hron (46. Pastier), Smejkal, Kryeziu, Špaček (76. Vrána), Plucar, Koutecký

Kunesch – Čeliš (54. I. Vonásek), Rajtmajer, T. Keltyčka, Rádl – Falout, Secký (52. Lörincz), Doubek – Pracht (71. Zarzycký), Štauber, J. Vonásek (78. Prokop)

Branky: 35. Jedlička – 29. J. Vonásek, 32. Pracht, ŽK: Plucar – Rádl, Prokop, Rozhodčí: Průcha – Boček, Kříž

Diváci: 50

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „České Budějovice v posledních zápasech vyhrávaly. Chtěli jsme postavit to nejsilnější, ale někteří šli hrát za U18 a někteří onemocněli, takže jsme to promíchali. V prvním poločase jsme hráli výborně, kromě dvou gólů jsme měli i mnoho šancí. Bohužel jsme vedli jen 2:0 a pak jsme z rohu inkasovali, což se pořád opakuje – na to se musíme při tréninku zaměřit. Ve druhém poločase Budějovice zvýšily aktivitu a byly lepší, ale do nějaké vyložené šance jsme je nepustili, kromě tedy penalty, kdy nás podržel brankář Kunesch. K tomu jsme měli tak tři tutové šance, které jsme bohužel neproměnili, což nás také občas trápí. Na to se v tréninku zaměřujeme a chceme situace lépe vyhodnocovat. Kluci to ovšem určitě odmakali, jediné, co mě mrzí, že už v prvním poločase jsme nedali více branek, mohli jsme je také přidat z brejků ve druhé půli. Tři body jsou ale cenné.“