10. kolo / Sobota 12. 10. 2019, 13:00 / Loko Vršovice

3:1

(2:1)

Rហ– Záboj, Demmer, Šímr, Sejkora (41. Tichý), Ho Hung, Havránek, Novotný, Holub (41. Slunéčko), Chadžiev (41. Rosenvald), Herák

Sutr – Karpíšek (41. Šlegel), Baštář (41. Benajtr), Kučera, Toman (41. Dulík), Lemon, Čonka (52. Honomichl), K. Kardoš (52. Bezděk), Chalupa, Paidar (52. Domanský), Volfík

Branky: 6. Demmer, 18. Holub, 51. Slunéčko – 21. Lemon, ŽK: Dulík, Rozhodčí: Žáková – Pryshlyuk, Pravda

Diváci: 40

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „Prvních 20 minut byli domácí lepší, měli zakončení, my tahali za kratší konec provazu. Bohemians se ujali vedení po pohotové střele Demmera v pokutovém území. Nám se hra příliš nedařila, přihrávky byly nepřesné, kombinace vázla, míč byl spíš ve vzduchu než na zemi. Druhý poločas byl o něčem jiném. Dostali jsme domácí pod tlak, drželi míč, dobře kombinovali, vytvářeli jsme si šance. Minimálně tři z nich volaly po gólu, bohužel kvalita zakončení byla špatná. Za stavu 2:1 jsme dokonce dvakrát nastřelili břevno a byli sami před brankářem v jasné šanci. Utkání jsme nezvládli výsledkově, ale předvedená hra hlavně v druhém poločase byla dobrá. Když zlepšíme efektivitu v zakončení a bránění v pokutovém území, budeme v dalších zápasech konkurenceschopní.“