15. kolo / Sobota 18. 3. 2023, 13:00 / Luční

5:0

(2:0)

Lokomotiva Brno Horní Heršpice

Polívková - Navrátilová (80. Šmolíková), Kozlíková, Herbrychová (84. Sychrová), Górasová, Krumpholcová, Šottová, Kadlecová (79. Kořánová), Rancová (67. Vojtová), Šotová, Žížková (54. Jančová)

Branky: 2. Rancová, 37. Šottová, 50. Navrátilová, 81. Jančová, 89. Pavlíčková (vlastní) ŽK: Rancová Rozhodčí: Strejcová - Brzková, Brzková

Diváci: 45

Ondřej Lokaj: „Po repre pauze nás čekal těžký soupeř z Brna, u kterého jsme věděli, že praktikuje rozestavění 4-4-2 a hodně nakopávají míče a těží ze silných útočnic a rychlých křídel. Holky musím pochválit, protože takticky zvládly všechny pokyny, které jsme po nich chtěli a soupeře skoro do ničeho velkého nepustily. Naštěstí hned ve 2. minutě se nám podařilo vstřelit branku po nacvičeném signálu při rohovém kopu. Pak jsme přežili smrt, kdy se kopala penalta proti nám a v zápětí jsme opět po rohu dali gól na 2:0, což soupeře zlomilo a nás dostalo do pohody. Do druhého poločasu jsme nastoupili opět aktivně a vstřelili další 3 branky po pěkných akcích. Bohužel utkání mělo také malou kaňku, protože se nám zranila naše kapitánka Lucka Šottová, která zápas nedohrála a skončila v nemocnici. Jsme rádi, že na jaře jsme stále v dobrém rozpoložení, máme 9 bodů z 9 možných a velkou radost mi dělá i naše obrana, kdy jsme ještě neinkasovali žádný gól a máme skóre 15:0."