1. kolo / Středa 30. 8. 2023, 12:00 / UMT Doubí

FC Slovan Liberec

2:1

(1:0)

Vondrovicová - Žigová, Bártíková, Bauerová, Větrovská, Kynclová, Blasczyková, Lukášová, Hladká, Kreisová, Kadeřávková

Branky: 6. Elgheriani, 63. Opletalová - 77. Kynclová ŽK: Lukášová Rozhodčí: Nagy - Polák, Proche

Diváci: 70

TomᚠBeran: „V rámci 1. ligového kola jsme sehráli venkovní utkání v Liberci. Vstup do utkání se nám povedl výborně, kdy jsme si ve třetí minutě vytvořili vyloženou gólovou šanci, kterou jsme nedokázali proměnit. Hned po třech minutách jsme inkasovali po obranném rohu a následném nedůrazu při odraženém míči. Ve zbytku poločasu se hra přelévala z jedné strany na druhou s velkým počtem faulů a standardních situací. Do druhého dějství jsme opět vstoupili ve výborném nasazení, z čehož pramenila řada šancí a standardních situací, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Naopak efektivní Liberec využil naší individuální chyby a zvýšil tak vedení na 2:0. Závěr zápasu byl opět v naší režii, kdy jsme z jedné šance nastřelili tyč a ze druhé snížila krásnou střelou Šárka Kynclová na konečných 1:2. V Liberci prohrál lepší tým. Holkám moc děkujeme za přístup, který věříme, že si udrží i do dalších zápasů.“