6. kolo / Čtvrtek 28. 9. 2023, 15:45 / Braník - UMT

ABC Braník

0:11

(0:5)

Šůsová - Žigová, Bártíková, Bauerová, Větrovská, Kynclová, Makovcová, Blasczyková, Hladká, Kreisová, Kadeřávková

Branky: 12. Kadeřávková, 25. Kynclová, 30. Zíková, 33. Bauerová, 40. Bauerová, 49. Šimánková, 63. Šimánková, 69. Šimánková, 74. Větrovská. 78. Makovcová, 80. Šibilová Rozhodčí: Krása – Soldán, Graham

Diváci: 35

asistent trenéra TomᚠNovák: „V 6. ligovém kole se nᚠtým utkal s pražským týmem ABC Braník, který jsme porazili vysoko 11:0. Od samého začátku jsme byli velice aktivní a do 12. minuty jsme si vytvořili několik slibných šancí. Ve 12. minutě otevřela Tereza Kadeřávková skóre a od té chvíle jsme začali na hřišti zcela dominovat, nepustili jsme soupeřky téměř na naši polovinu hřiště. Během prvního poločasu jsme si vytvořili několik dalších brankových příležitostí a přidali další čtyři branky. Ve druhém poločase se střídající hráčka Šimánková blýskla hattrickem. I přes vysoký počet gólů je potřeba zlepšit efektivitu střelby, jelikož i přes vysoký počet gólů, jsme měli mnoho spálených šancí, které by nás mohly v následujících zápasech mrzet. Přesto jsme sehráli skvělý zápas, kde všechny hráčky plnily pokyny trenérů.”