10. kolo / Sobota 28. 10. 2023, 11:00 / 33. ZŠ

FC Slovan Liberec

Šůsová - Žigová, Bártíková, Bauerová, Kynclová, Makovcová, Zíková, Blasczyková, Hladká, Kreisová, Kadeřávková

Branky: 1. Kynclová, 28. Kynclová, 60. Žigová - 2. Chládková Rozhodčí: Votruba

Diváci: 45

TomᚠBeran: „V rámci 10. kola jsme na domácí půdě přivítali liberecký Slovan. Zápas měl již od začátku vysoké tempo, kdy oba týmy skórovaly v úvodních minutách. Zbytek prvního poločasu jsme byli lepším týmem, kdy jsme z řady šancí dokázali proměnit pouze jednu, a tak se šlo do kabin za stavu 2:1. Úvodních 20 minut druhého dějství patřilo Slovanu, kdy nás přehrával svým lepším pohybem ve středu hřiště. Po následném obměnění sestavy a výstavby hry jsme opět převzali otěže zápasu, z čehož pramenil i gól na konečných 3:1. Výsledek je tak zcela zasloužený a holky chválíme za to, jak dokázaly přepnout po nepovedeném zápase s Českými Budějovicemi. Za týden nás čeká poslední venkovní klání v podzimní části sezony, a to v Edenu proti Slavii Praha.”