Staněk – Hranáč, Hejda (C), Jemelka – Jirka, Bucha (80. Traoré), Vlkanova (46. Kopic), Kalvach, Sýkora (80. Mosquera) – Chorý (55. Durosinmi), M. Vydra (63. Kliment)

Bajza – Ja. Klíma, Heidenreich (87. O. Ševčík), Čech – Gabriel, Kodeš (C), Kučera (83. Pudhorocký), Horák – P. Juliš (57. Koubek), Krejčí st. (83. Šašinka) – Vašulín

ŽK: 27. Sýkora, 84. Mosquera – 36. Gabriel, 88. Vašulín

Rozhodčí: Machálek – Paták, Hurych - Kotala

Rohy: 2 - 3

Ofsajdy: 5 - 4

Fauly: 16 - 11

Diváci: 8071

Dlouho bylo utkání mezi Hradcem a Viktorií bez branek. Poprvé se trefil až LukᚠHejda. Na jeho branku poslední akcí zápasu odpověděl Šašinka. Viktoria remizovala s Hradcem 1:1.

První polovinu utkání hodně ovlivnil liják, který se přehnal nad Doosan Arenou, což se podepsalo na obrazu prvního poločasu. Ve třicáté minutě se sám před brankou Hradce ocitl Jan Sýkora, který ale svou střelou brankaře hostů nepřekonal, navíc pomezní rozhodčí celou situaci posoudil jako ofsajdovou. Pět minut na se hnal dopředu Pavel Bucha, ale brankář Bajza byl u balonu rychleji. Ke konci první půle si velkou šanci vytvořil Matěj Vydra, v poslední chvíli mu ale odkopl míč hradecký obránce. O poločase tak hráli viktoriáni s Hradcem bez branek.

Až ke konci prvního poločasu se začaly dít věci. První branka Viktorie v nové sezoně přišla v 81. minutě. Během chumlu ve vápně hostů si našel cestu k míči LukᚠHejda, který prostřelil brankáře Bajzu a Viktorka vedla 1:0. O chvíli později však byla nařízena penalta pro Hradec Králové. Tu suverénně zlikvidoval Jindřich Staněk. Poslední akcí celého zápasu ale hradečtí nakonec vyrovnali. Hlavou vyrovnal Šašinka. Zápas mezi Viktorií Plzeň a Hradcem Králové skončil remízou 1:1.