Úspěšnou sérii juniorky Viktorie Plzeň v pondělí podvečer zastavili mladíci Baumitu Jablonec. Ti sice prohrávali po brance Daniela Černého, ale dvěmi trefami v rozmezí tří minut zápas v průběhu druhého poločasu otočili ve svůj prospěch.

Úspěšnou sérii juniorky Viktorie Plzeň v pondělí podvečer zastavili mladíci Baumitu Jablonec. Ti sice prohrávali po brance Daniela Černého, ale dvěmi trefami v rozmezí tří minut zápas v průběhu druhého poločasu otočili ve svůj prospěch.

Tropické horko, kdy teploměr ukazoval neuvěřitelných 35 stupňů, přivítalo v pondělí podvečer hráče obou týmů. Snad i právě kvůli horkému počasí nebylo vidět nějaké velké množství příležitostí a to ani na jedné straně. Hrál se sice oboustranně ofenzivní fotbal, ale většina akcí troskotala před velkým vápnem. Za zmínku stojí příležitost Černého z 28. minuty, kdy levačkou pálil přímo do gólmana. Šest minut před koncem se mohl prosadit po individuální akci Petráček, ale mířil vedle.

Hned v první minutě druhé části se po přihrávce Končala zapsal do listiny střelců Daniel Černý, levačkou poslal domácí do vedení. V 71. minutě přišla chyba domácí obrany a Vukovič křižnou střelou srovnal na 1:1. Po dalších čtyřech minutách už hosté vedli. Po závaru před plzeňskou brankou, kdy obránci neodkopli míč, se skluzem prosadil Just a stanovil tak výsledek na 1:2.

„Zklamání. Velké zklamání jak z výsledku, tak i z předvedené hry. Dnes to byl nᚠnejslabší výkon,“ zlobil se kouč Jiří Skála. „Bohužel ti hráči, na nichž by měla naše hra stát, se potýkají s neodpovídající formou,“ hledal příčiny porážky. K dalšímu utkání zajíždějí mladí viktoriáni příští pondělí, kdy se od 16. hodin představí na hřišti 1.FK Příbram.