O důvod víc, proč si vybrat místa na Rodinné tribuně Hitrádia FM Plus na zápas s Mladou Boleslaví, budou mít všechny děti i jejich rodiče. O poločasové přestávce totiž mezi ty nejmenší plzeňské fanoušky zavítají hráči Viktorie – Marián Čišovský a David Štípek.

O důvod víc, proč si vybrat místa na Rodinné tribuně Hitrádia FM Plus na zápas s Mladou Boleslaví, budou mít všechny děti i jejich rodiče. O poločasové přestávce totiž mezi ty nejmenší plzeňské fanoušky zavítají hráči Viktorie – Marián Čišovský a David Štípek.

Kromě toho, že si rodiče budou moct své ratolesti vyfotit po boku viktoriánů, se oba hráči budou podepisovat na červeno-modré suvenýry, šály, dresy, ale také kartičky a plakáty.

Děti si nejen o poločasové přestávce, ale během celého zápasu, mohou pod dohledem korzárek Hitrádia FM Plus malovat jakékoliv obrázky, nejlépe samozřejmě s fotbalovou tematikou. Budou si také moct zahrát stolní fotbálek a snad děti každého věku ocení stánek se speciálním dětským občerstvením.

Vstupenky na nedělní zápas s Mladou Boleslaví jsou stále v prodeji ve fanshopu ve Štruncových sadech a na portálu www.plzenskavstupenka.cz. Pokud se Doosan Arena nevyprodá, v neděli v 15 hodin se otevře také pokladna pro Rodinnou tribunu Hitrádia FM Plus, která se nachází vedle tribuny Sever. Zápas mezi týmy FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav začíná v 17 hodin