Hned tři reprezentanty budou v úterý postrádat plzeňští trenéři v utkání Juniorské ligy s Vysočinou Jihlava. Kromě zraněného Černého s Petráčkem, budou chybět také brankář Aleš Mandous, Matěj Končal s Matějem Kyndlem, které trenér Dovalil povolal k přátelskému utkání ČR U21 se Slovenskem.

Hned tři reprezentanty budou v úterý postrádat plzeňští trenéři v utkání Juniorské ligy s Vysočinou Jihlava. Kromě zraněného Černého s Petráčkem, budou chybět také brankář Aleš Mandous, Matěj Končal s Matějem Kyndlem, které trenér Dovalil povolal k přátelskému utkání ČR U21 se Slovenskem.

Absence hráčů však velké vrásky trenéru Jiřímu Skálovi nedělá. „Je to sice nepříjemné, ale na druhou stranu to svědčí o tom, že jdeme správnou cestou. Mít tři hráče v nároďáku je dobrou vizitkou pro každého.“ O to více tak trenéry může těšit, že po vleklém zranění do posledního utkání s Olomoucí již naskočili uzdravení Hamerník s Hvězdou. „Ohledně případného doplnění o hráče áčka se bude rozhodovat po jeho utkání s Příbramí. Navíc můžeme, tak jako v minulosti, povolat hráče z dorostu


Viktoria čeká na výhru již sedm zápasů, ani Vysočina v posledních zápasech nedosahuje slibné výsledky. „Sice prohráli na Spartě, ale především doma jsou velice silní a nebezpeční. My se však musíme koukat především sami na sebe. Přestože výkon proti Olomouci nebyl nejhorší, na výhru jsme nedosáhli. Do kolen nás sráží slabá produktivita, když už si šance vytváříme, nedokážeme je proměnit posteskl si kouč. Prvotní motivací tak bude pokusit se přerušit smolou sérii. „Byli bychom rádi, kdyby se nám ji už konečně podařilo utnoutPodzimní vzájemný duel hraný v Luční ulici skončil výhrou Jihlavy.

 

FC Vysočina Jihlava - FC Viktoria Plzeň
úterý 23.4.2013 - 16.00

Tabulka celkem
10. FC Vysočina Jihlava 26 8 8 10 39:58    32 
13. FC Viktoria Plzeň   26 7 8 11 44:48    29 

Tabulka doma
12. 1. FC Slovácko 13 6 4 3 33:20 22   

Tabulka venku
9. FC Viktoria Plzeň 13 3 3 7 19:28 12

Poslední utkání
Sparta - Jihlava 5:0
Viktoria - Olomouc 0:0

Podzimní vzájemný zápas
FC Viktoria Plzeň – FC Vysočina Jihlava 1:2 (0:1)
Branky: 88. Černý - 23. Kosak, 54. Koudelka
FC Viktoria Plzeň: Brych - Hošálek (30.Krčál), Libotovský, Hejda (59.Růžička), Končal – Hoffmann, Kyndl, Černý – Štípek (56. Lukeš), Dvořák, Zeman (33. Petráček). Trenéři Skála, Lepeška.