Již ve čtvrtek v 18:45 nastoupí viktoriáni ke svému prvnímu čtvrtfinále v klubové historii. Přinášíme informace pro fanoušky před duelem s ACF Fiorentina.

VSTUPENKY

V tuto chvíli je v prodeji posledních několik desítek vstupenek, které se uvolnily z blokací partnerů UEFA. Zakoupíte je ZDE ONLINE či ve Viktoria shopu.V den utkání se již vstupenky prodávat nebudou.

OTEVŘENÍ DOOSAN ARENY

Doosan Arena se pro vás otevře tradičně 90 minut před výkopem, tedy v 17:15. Doporučujeme rozhodně přijít včas a zamezit tak tvorbě front u turniketů. Zároveň je důležité přivítat naše hráče již při příchodu na rozcvičku (cca 18:00) a užít si celý předzápasový program.

VIKTORIÁN SPECIÁL

Pro tento výjimečný duel chystáme i speciální tištěné vydání magazínu Viktorián. Co v něm najdete? Exkluzivní rozhovory s Adolfem Šádkem, Miroslavem Koubkem či Tomášem Chorým. Zavzpomínáme na velké bitvy s italskými soupeři a další zajímavosti.

Zakoupíte jej před zápasem ve Viktoria shopu či na prodejních místech v okolí stadionu. Cena magazínu je 49 Kč a rozhodně jej doporučujeme!

PŘÍSNÝ ZÁKAZ VHAZOVÁNÍ PŘEDMĚTŮ NA HRACÍ PLOCHU

Za poslední zápas se Servette vyfasoval klub vysokou pokutu a dvouleté podmínečné uzavření celé tribuny. Důvodem byly vhozené kelímky na hrací plochu. Upozorňujeme fanoušky, že je vhazování jakýchkoli předmětů na hrací plochu zakázáno a nebude tolerováno. „Věříme, že se nic podobného nebude opakovat. Neumím si představit uzavření tribuny a doufám, že to vůbec nebude potřeba řešit,“ vzkazuje kapitán týmu LukᚠHejda.

FANDĚME SLUŠNĚ

Viktoriáni, ukažme opět, že u nás se fandí slušně a v duchu fair play. Na stadion rozhodně nepatří žádné vulgární nadávky, projevy rasismu či jakékoli nesnášenlivosti

VIKTORIA SHOP

Po celý den (od 9:00) pro vás bude otevřený Viktoria shop, v němž si budete moci pořídit například speciální zápasovou šálu pro čtvrtfinále. Před utkáním a během něj pak budou samozřejmě otevřené i stánky v Pallově ulici a na hlavní tribuně.

PŘÍSPĚVEK NA CHOREO

Novinkou jsou tři polepené sběrné nádoby, do kterých můžete vhodit použitý vratný kelímek a přispějete tak touto částku Sektoru P na tvorbu choreí. Nádoby budou rozmístěné po stadionu a výrazně označené. Fanoušci ze Sektoru P dopředu děkují za všechny příspěvky.

POCHOD FANOUŠKŮ

Fanoušci se Sektoru-P pořádají tradiční společný pochod na stadion. Sraz je na náměstí Republiky v 17:00, v půl šesté jdou společně na stadion.

PIVOVARSKÁ LÁVKA

Pivovarská lávka bude od 15:00 uzavřená.

PARKOVÁNÍ

Parkovat přímo u Doosan Areny v den zápasu není možné. Lze však využít například PD Rychtářka (omezený počet míst) či jiná parkoviště, jak jste při návštěvách zápasů zvyklí.