Zimní přátelský zápas s pořadovým číslem tři čeká Viktorii Plzeň v sobotu 15. ledna od 10:30 v Luční ulici proti Ústí nad Labem. Pro vstup na fotbal opět platí stejná pravidla, která si pro jistotu připomínáme v tomto článku.

V prvním zápase s Pískem vyhrála Viktoria vysoko 8:0. Dvakrát se prosadili Aleš Čermák a Milan Havel, po gólu přidali Jean-David Beauguel, Pavel Bucha, Jhon Mosquera a TomᚠChorý. Ve středu pak svěřenci trenéra Michala Bílka porazili Příbram 6:0. O góly se postarali TomᚠChorý, Jan Sýkora, Jhon Mosquera, Aleš Čermák a dvakrát Miroslav Káčer.

V sobotu se odehraje zápas s Ústím nad Labem. „Arma“ je po podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na jedenáctém místě tabulky s 18 získanými body a skóre 15:20.

Vstupné činí 50 Kč. Zdarma mohou přijít držitelé permanentních vstupenek, platebních karet FC Viktoria od ČSOB, VIP karet či ZTP průkazů. Na místě bude pro fanoušky nachystán stánek s občerstvením a stánek Viktoria shopu se zbožím v akci. Podsedák koupíte za 180 Kč a rukavice za 199 Kč.

Pro vstup na utkání platí i nadále omezení kapacity na 1000 návštěvníků a pravidlo o prokázání bezinfekčnosti jedním z následujících způsobů:

  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID1, že u očkování uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu, nebo
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Z mobilního telefonu budeme na všech vstupech akceptovat pouze aplikaci Tečka. V ostatních případech musí být v papírové formě.

Výjimku mají děti do 12 let. Mladiství od 12 do 18 let se budou moci prokázat PCR testem ne starším než 72 hodin, stejně jako osoby, které se nemohou očkovat ze zdravotních důvodů, těm ale lékař musí důvod kontraindikace očkování zapsat do Informačního systému infekčních nemocí.

Osoby, které procházejí očkovacím režimem (tzn. nemají očkování dokončené), se mohou dle Mimořádného opatření prokázat PCR testem ne starším než 72 hodin.

FC Viktoria Plzeň bude prokázání bezinfekčnosti bez výjimek kontrolovat u vstupů na stadion.

Ze zápasu opět připravíme na klubový YouTube živý přenos.