Zápas se Spartou je opět velkým lákadlem pro všechny fanoušky plzeňské Viktorky. Pro ty z vás, kteří míříte v sobotu do Doosan Areny (výkop 19:00), přinášíme důležité předzápasové informace.

OTEVŘENÍ DOOSAN ARENY

Doosan Arena se tradičně otevře 90 minut před zápasem, tedy v 17:30. Vzhledem k opatřením doporučujeme přijít s dostatečným časovým předstihem, abychom minimalizovali tvoření front.

VSTUPENKY

Lístky na zápas jsou i nadále k dispozici. Prodávají se jak na pokladnách Doosan Areny do sobotních 16:00, tak na prodejních místech Plzeňské vstupenky v Plzeňském kraji. Naplnit po velice dlouhé době můžeme celý stadion!

K zakoupení budou také vstupenky na speciální výroční zápas s Českými Budějovicemi, který se odehraje příští sobotu od 19:00.

JAK PROKÁZAT BEZINFEKČNOST

Kromě platné vstupenky na utkání je i na tento duel nutnost prokázat o vstupu potvrzení o bezinfekčnosti. To je možné doložit několika způsoby, aktuální pravidla najdete ZDE. Pozor, věnujte větší pozornost, došlo zde ke změně – například u dětí lze doložit čestné prohlášení o testování ve škole od zákonného zástupce!

JAK A KDE SE OTESTOVAT

Fanouškům chceme opět vyjít maximálně vstříc a ulehčit jim návštěvu zápasu. Z toho důvodu opět zřídíme přímo na stadionu speciální testovací místo, které bude k dispozici v sobotu od 15:00 nově u sektoru R5 (viz. mapka na konci článku). Otevřeno bude i testovací místo u PD Rychtářka, také od 15:00. Prosíme, rezervujte si svůj čas dopředu.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Žádáme fanoušky, aby po celou dobu na stadionu nosili respirátory, dodržovali rozestupy, dbali zvýšené hygieny a byli k sobě ohleduplní.

RODINNÁ TRIBUNA

Na Rodinnou tribunu (sektor H) bude otevřen speciální vstup, nicméně program samotné tribuny je v tuto chvíli stále omezen.

VIKTORIA SHOP

Fanshop pro vás bude v zápasový den otevřený již od 13:00. K dispozici před utkáním opět bude i druhý stánek v Pallově ulici či stánek na hlavní tribuně. Pořídit si můžete nové dresy, oblečení z kolekce Macron, podpisové karty či další předměty třeba z kolekce #110fcvp.

MAGAZÍN VIKTORIÁN

V tištěném magazínu najdete tentokráte jako hlavní téma rozhovor s navrátilcem Janem Sýkorou! Jaké pro něj bylo nastoupit v dresu klubu, za který hrál v žákovských a dorosteneckých kategoriích?

Dále v magazínu najdete například představení soupeře, soupisky a různé další aktuality či zajímavosti. K zakoupení bude za tradičních 19 korun a opět se tak můžete zapojit do soutěže o ceny s generálním partnerem klubu Doosan Škoda Power.

PARKOVÁNÍ

Parkovat přímo u Doosan Areny v den zápasu není možné. Lze však využít například PD Rychtářka či jiná parkoviště, jak jste při návštěvách zápasů zvyklí.

PIVOVARSKÁ LÁVKA

Od ranních 8:00 bude uzavřena oboustranně.

SEKTOR HOSTŮ

Sektor hostů bude oplocen a stadion nebude v těchto místech průchozí. Vstupenky do sektoru hostů si distribuuje výhradně hostující klub.