Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Nezbývá nám jiná možnost než vítězství, říká Zdeněk Bečka před Brnem
19.05.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Nezbývá nám jiná možnost než vítězství, říká Zdeněk Bečka před Brnem

Před Viktorií Plzeň jsou dva zápasy, které rozhodnou o tom, zda Plzeňané navléknou pátý korálek na mistrovský náhrdelník. První z nich se odehraje už tuto sobotu na půdě brněnské Zbrojovky.

„Na zápas v Brně se připravujeme ve vší zodpovědnosti, protože víme, o co jde. Je to předposlední kolo ligového ročníku a všichni si uvědomujeme, že jedině vítězství nás může s jistotou udržet ve hře o titul,“ říká na úvod Zdeněk Bečka. Zbrojovka může hrát s vědomím, že se jí už nebudou týkat záchranářské boje, nicméně Viktorii rozhodně nedá nic zadarmo. „Brno je doma velice silné, navíc si myslím, že je přijde podpořit hodně lidí. Na Plzeň se každý chce vytáhnout a je jedno, jestli je zachráněný nebo ne,“ dodává Bečka.

Plzeňský trenér má o nejbližším soupeři svého týmu detailní přehled. „Brno má kvalitní mužstvo podpořené zkušeným Melichárkem. Hodně v Brně spoléhají na Pavla Zavadila, který kope všechny standardní situace, a důrazného útočníka Řezníčka. Pokud jim dáme prostor, budeme mít s Brnem velké problémy,“ uvědomuje si hlavní muž střídačky Viktorie. Nic se ovšem nemění na odhodlání Plzeňských zvítězit. „Nezbývá nám jiná možnost. Musíme se v zápase vyvarovat individuálních chyb a výpadků pozornosti. Navíc, pokud se nám podaří zvítězit, musíme stále čekat na výsledek Slavie v Boleslavi. Zajímat nás nicméně bude až po konci zápasu. Nechceme se tím v průběhu duelu v Brně rozptylovat,“ uzavírá Zdeněk Bečka.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál