Puma banner vlevo
Permice volný prodej 2
Do Olomouce jedu jako soupeř, ne jako kamarád, podotýká Tomáš Chorý
03.08.2018
FCVP
Rozhovory

Do Olomouce jedu jako soupeř, ne jako kamarád, podotýká Tomáš Chorý

Viktorii již v sobotu čeká 3. kolo FORTUNA:LIGY 2018/2019, když se od 19:00 představí na půdě olomoucké Sigmy. Útočníka Tomáše Chorého tak čeká návrat na místo, kde začínal s fotbalem.

„Těším se moc, Olomouc mě přeci jen dala na velký fotbal. Ale momentálně je to pro mě soupeř, kterého rozhodně nechceme podcenit,“ ubezpečuje Tomáš Chorý, který již v Olomouci jednou jako soupeř nastoupil, a to na začátku jarní části minulé sezony. „Přijede se na mě podívat celá rodina, na to se těším. Jenom doufám, že to bude se šťastným koncem pro Plzeň, jelikož do Olomouce jedu jako soupeř a ne jako kamarád,“ říká útočník Viktorie.

Sigma patřila k velkým překvapením minulé sezony, když jako nováček skončila na čtvrtém místě. „Herní systém trenéra Jílka je dobrý. Odchozí hráče Radakoviče s Řezníčkem dokázali nahradit Štěrbou a Nešporem. Prezentují se kvalitní kombinační hrou, vysokým presinkem a rychlým re-presinkem. Jejich hra má hlavu a patu, my se na ně musíme připravit,“ uvědomuje si vytáhlý forvard.

Co by tedy podle něj mohlo vést k úspěchu Viktorie? „Určitě by to chtělo je rozhodit. Nesmíme jim dovolit ze začátku držet balon. Chtěli bychom jim ukázat, kdo je na hřišti pánem,“ říká sebevědomý Tomáš Chorý.

 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál