Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos
Nic jiného než postup nebereme, říká asistent trenéra Trucha
25.10.2016
FCVP
Rozhovory

Nic jiného než postup nebereme, říká asistent trenéra Trucha

Ve středu 26. října 2016 se FC Viktoria Plzeň utká v osmifinále MOL Cupu s Opavou. Zápas začíná v 16:30 a viktoriáni si zpět na západ Čech chtějí přivézt postup do dalšího kola.

„Příprava probíhá jako na všechny zápasy, takže opět byl i video rozbor. Víme, jaké mají silné a slabé stránky, na to hráče upozorníme. Jedeme tam samozřejmě pro postup, nic jiného brát nemůžeme,“ říká asistent trenéra Tomáš Trucha.

V Opavě je o souboj s Plzní velký zájem a viktoriány určitě nečeká jednoduchý zápas. „Čeká nás plný stadion a soupeř, který nemá co ztratit a patří k nejlepším ve druhé lize. Vyznávají ofenzivní, kombinační fotbal a my se na ně musíme dobře připravit,“ dodává kouč Plzně. „Určitě dojde k nějaké rotaci hráčů, ale spíš se to odvíjí od zdravotního stavu. Někteří mají drobná zranění a potřebují čas na regeneraci,“ popisuje Trucha.

Viktoria v MOL Cupu opět míří daleko od Plzně, ve 3. kole totiž hrála v Hlučíně. „Už to ani tak nebereme, protože počet zápasů neovlivníme. To, že opět jedeme do téměř stejného regionu, je prostě fakt. Jedeme vlakem, což je lepší než kdybychom jeli autobusem. Opava je o level výš než Hlučín, který patří k nejlepším týmům mezi druhou a třetí ligou. Opava naopak dlouhodobě pracuje na tom, aby se mohla prát o postup do první ligy,“ uzavírá Tomáš Trucha.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál