Dnešní ligový zápas jsme v domácím prostředí sehráli s týmem aspirujícím na nejvyšší příčky soutěže, Slavií Praha. Chtěli jsme začít aktivně hned od počátku,nenechat hrát...

Dnešní ligový zápas jsme v domácím prostředí sehráli s týmem aspirujícím na nejvyšší příčky soutěže, Slavií Praha. Chtěli jsme začít aktivně hned od počátku,nenechat hrát soupeře jeho typickou kombinační hru, být sami aktivní v ofenzivě a napadat rozehrávku soupeře již na jeho polovině. To se nám zčásti dařilo do poloviny 1.poločasu. Přílišný respekt  ze Slavie, ale postupně poznamenal naši další hru, nechávali jsme najednou příliš volného prostoru pro rychlé hráče soupeře, ustupovali jsme zbytečně od hráčů, kteří nás předčili postupně i důrazem v osobních soubojích. Do konce poločasu jsme si nevytvořili kromě průniku Rytíře prakticky žádnou nebezpečnou akci.
roman_vyleta_small.jpgNabádali jsme hráče k větší aktivitě v 2.poločase, provedli jsme i změny v sestavě a  kluci skutečně začali solidně. Pak však stačila jedna chyba v pokrytí nabíhajícího hráče na křídle, rychlé přenesení hry a volný hráč ve vápně z první přehodil našeho gólmana (0:1). Slavia pak zvýšila tlak, kterému jsme nedokázali vzdorovat a rychle jsme inkasovali opět nepokrytím křídelního prostoru další gól (0:2). V této fázi utkání jsme si již nevytvořili žádnou šanci, zahrávali jsme snad jediný rohový kop. Ve 49´přidal soupeř další branku (0:3), další jeho šance zlikvidoval gólman Příhoda. Dnešní porážka je zasloužená. Nezbývá, než gratulovat soupeři k jeho výkonu a sami se poučit z našich chyb