Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů
S Beer-Shevou chceme zvítězit, shodují se před odletem viktoriáni
06.12.2017
FCVP
Poháry

S Beer-Shevou chceme zvítězit, shodují se před odletem viktoriáni

Viktoria Plzeň ve středu ráno odletěla do izraelského Tel Avivu rozloučit se s podzimní částí základní skupiny Evropské ligy. Na půdě Hapoelu Beer-Sheva svěřence Pavla vrby čeká ve čtvrtek od 21:05 SEČ poslední utkání roku 2017.

Viktoria má již před zápasem s Beer-Shevou jistý postup, který si zajistila výhrou v posledním zápase s FCSB. „Do Izraele letíme udělat co nejlepší výsledek. Jistota postupu nehraje žádnou roli. Stále se jedná o zápas Evropské ligy a my chceme zvítězit,“ říká před odletem gólman Aleš Hruška.

Pokud Aleš zítra nastoupí v brance, odchytá všechna utkání podzimní části Evropské ligy. „ Když jsem do Viktorie v létě přicházel, nepřemýšlel jsem, kolik toho odchytám. Chtěl jsem být vždy připraven, když by šance přišla. Že to vyšlo takto, jsem jen rád,“ dodává.

Viktoria stále může skončit na prvním místě tabulky skupiny G. Pouze ale za předpokladu zítřejší výhry a bodové ztráty FCSB v domácím prostředí s Luganem. „Můžeme stále postoupit z první místa. Že bychom s tím ale kalkulovali, to se říct nedá. Jedeme tam s cílem vyhrát. Jsou nepříjemní v ofenzivní části. Vysoko nás napadali a očekáváme, že doma budou ještě nepříjemnější,“ vyhlíží Lukáš Hejda.

Právě plzeňského stopera čekají další české souboje s útočníkem domácích Tomášem Pekhartem. „Již doma jsme se přesvědčili, že Tomáš je nepříjemný útočník. Hraje dobře do těla. Obzvlášť při centrech si na něj musíme dávat velký pozor. Beer-Shevě o nic nejde a budou se chtít s domácím publikem rozloučit vítězně.

Viktorii dnes již tradičně čeká tisková konference a předzápasový trénink. Utkání je na programu zítra od 21:05 SEČ. Zápas vysílá Nova Sport 1.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál