Souboj rezerv Viktorie a Bohemians nepoznal vítěze

17. kolo / Neděle 10. 3. 2024, 10:30 / Luční

Baier – Fišer, Havel (63. Nováček), Paluska (63. Ejedegba), Deml (78. Krůta), Doubek, Planeta (63. Vacek), Sýkora, Novák, Metsoko (63. Vrba), Lörincz

Šiman – Kadlec, Farkaš, Lehovec, Kozák, Petrák (80. Müller), Nechvátal (62. Liška), Dostál, Jindřišek, Bartek, Mužík (77. Pomahač)

Branky: 14. Metsoko - 38. Bartek ŽK: Paluska Rozhodčí: Hányš – Jati, Melničuk

Diváci: 150

Viktoriánské béčko se poprvé v roce 2024 představilo na domácí půdě v rámci ČFL skupiny A. Vyrovnané utkání s béčkem Bohemians 1905 skončilo nerozhodně.

Nedělní odpoledne přineslo souboj rezervních mužstev Viktorie Plzeň a Bohemians Praha 1905. Do utkání vstoupili lépe hosté. V desáté minutě kapituloval Viktor Baier, ale pomezní rozhodčí viktoriány zachránil. Máván byl ofsajd.

Ve čtrnácté minutě už se ale skóre měnilo. Honza Sýkora si navedl balon z pravé strany do šestnáctky a křižným pasem daroval branku Metsokovi, který míč uklízel do prázdné branky. 1:0.

V minutě šestatřicáté zahrávali hosté rohový kop, který dokázal ještě vytáhnout Viktor Baier. Z toho následného ale hosté vyrovnali. Prosadil se David Bartek. To bylo z prvního poločasu vše. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Hosté byli agilní i po změně stran. Do šance v pokutovém území se dostal Darek Farkaš. Branku ale netrefil. V padesáté osmé minutě se po špatně zahraném rohu domácích hnali vpřed hosté. Vše zachránil až Viktor Baier, který byl na zemi včas a merunu vyrazil mimo.

Větší šance už poté fanoušci v Luční ulici neviděli. Žádný z dlouhých balónů či centrů se neujali. Utkaní béček tak skončilo remízou 1:1.