Staněk – Hejda (C), Hranáč, Dweh – Jirka (16. Mosquera), Bucha (75. Vlkanova), Kalvach, Cadu (75. Kopic) – Durosinmi (56. Kliment), Šulc (75. Traoré) – Chorý

Cassar – Dias, Chabá, Mentz, Thiaquinho – Mendoza (78. Riascos), Romero, B. Borg (90+3. Pace) – Essaka (46. A. Borg), Scerri (C) (87. Ewertton), Wilkson (78. Azizi)

Branky: 10. Bucha, 23. Durosimni, 73. Šulc, 90+4. Kopic

ŽK: 60. Thiaquinho, 69. Chabá, 90+2. Ewertton

Rozhodčí: Thorarinsson – G. M. Sigurdsson, B. Sigurdarson - Jónasson

Rohy: 4 - 0

Ofsajdy: 1 - 1

Fauly: 17 - 8

Diváci: 10142

Viktoriáni vstoupily do třetího předkola Evropské konferenční ligy vítězně. Maltskou Gziru porazili 4:0.

První vážnější situace zápasu přišla v osmé minutě, a to když si míč navedl na střed a vystřelil Pavel Šulc. Brankář hostů byl ale připraven. Hned v další situaci už padl gól. Z hranice vápna poslal centr do šestnáctky Pavel Bucha, balonu se nikdo nedotkl a ten zapadl až za záda brankáře Cassara.

Do další větší příležitosti se dostal znovu Pavel Bucha. Tentokrát to zkoušel opravdu střelou z hranice šestnáctky, jeho ránu Cassar srazil na roh. Ve 23. minutě poslal do dvoubrankového vedení Viktorii Rafiu Durosinmi, který po ukázkové narážečce s Pavlem Šulcem zůstal ve vápně Gziry úplně sám a se štěstím překonal brankáře Cassara.

Ve dvaatřicáté minutě to v Doosan Areně zahučelo znovu. Ze standardní situace centroval LukᚠKalvach a balon znovu propadl vápnem Gziry, k míči se dostal TomᚠChorý, který hlavičkoval těsně vedle. O chvíli později se viktoriáni dostali do velkého tlaku, který vyústil ve třikrát zvonící brankovou konstrukci. Pravou tyč orazítkoval LukᚠKalvach, poté Robin Hranáč a do třetice na horní tyč zazvonil Rafiu Durosinmi.

Těsně před koncem prvního poločasu se dostal do dobré pozice TomᚠChorý. Ranou z otočky branku o pár desítek centimetrů minul. Další šance už nepřišla a do kabin se šlo za stavu 2:0.

První šanci druhého poločasu měl znovu Rafiu Durosinmi. Tentokrát jeho hlavičku skvělým zákrokem vytáhl brankář Cassar. Hra se na chvíli uklidnila a nepřinesla žádné šance. Až v 65. minutě napřáhl k dalekonosné ráně Jan Kliment, ale jeho pokusu chyběly decimetry.

V 73. minutě si skvělý centr Jhona Mosquery zpracoval na malém vápně osamocený Pavel Šulc, který poslal míč za brankovou čáru. V 81. minutě v tyčkobraní pokračoval Jan Kliment, když orazítkoval levou tyč. V samém závěru se dostal úplně osamocený Jan Kopic k míči po skvělém centru a prostřelil hostujícího brankáře. Viktoriáni si tak došli pro pohodové vítězství 4:0.