První start v sezoně má za sebou Marián Tvrdoň, který mezi tyčemi nahradil kvůli zranění absentujícího Staňka. Přes inkasovaný gól tým výrazně podržel hlavně ve druhém poločase. „Naskočit bez jiného odchytaného zápasu bylo těžké, ale odmakali jsme to a bereme bod,“ hodnotil svůj soutěžní debut v právě probíhajícím ročníku.

V utkání proti Bohemians se viktoriáni sice ujali vedení, domácí se ale dostávali do šancí po změně stran vyrovnali a sahali i po vítězství. „Potvrdilo se, co jsme očekávali. Bylo to velmi těžké utkání, domácí hráli s obrovským nadšením,“ hodnotil zápas krátce po konci trenér Michal Bílek. „Získali jsme tady bod, soupeř měl ve druhé půli nějaké brankové příležitosti, které nevyužil. Musíme se z toho poučit,“ dodal.

Jeho svěřenci inkasovali po rohovém kopu, tedy ze standardní situace, které jsou jinak velkou devízou týmu. „Škoda, že jsme neuhlídali standardní situaci. Pak to bylo otevřené a oba týmy chtěly vyhrát. Dělali jsme ale hrozně chyb v době, kdy jsme měli balon pod kontrolou. Před gólem jsme ztratili balon na půlce a byl z toho zbytečný roh,“ mrzelo Bílka, který pochválil Mariána Tvrdoně při svém prvním startu v sezoně. „Ve druhé půli nás podržel při té velké šanci, kdy měl dva dobré zákroky. Celkově jsem s ním spokojený.“

„Naskočit bez jiného odchytaného zápasu bylo těžké, ale odmakali jsme to a bereme bod,“ hodnotil zápas právě slovenský brankář, který se o svém startu dozvěděl teprve před pár dny. „Jindra se vrátil po repre a říkal, že asi nebude, takže jsem to věděl nějaké tři dny před zápasem,“ vracel se k situaci před zápasem Tvrdoň.

Ten inkasoval z nohy Drchala po rohovém kopu. „Dostal to na zadek a byl tam úplně volný, ještě střílel přes hráče. Já jsem reagoval na poslední chvíli a už tomu nešlo zabránit,“ řekl brankář, který se výrazně zaskvěl o chvíli později při velké šanci soupeře. „Po tom gólu tam měli nadvakrát šanci, to byl asi nejt잚í moment. Pak už tam byly jen závary ze standardek, které jsme dobře ubránili.“

Fotogalerie