Puma banner vlevoNabídni své místo
Milan Havel se dnes bude podepisovat na Rodinné tribuně Hitradia FM Plus!
12.05.2018
FCVP
Aktuální zprávy

Milan Havel se dnes bude podepisovat na Rodinné tribuně Hitradia FM Plus!

Obránce Milan Havel obdržel v posledním kole na Slavii čtvrtou žlutou kartu, a tak proti Slovácku nebude moci nastoupit. Své spoluhráče ale bude podporovat v hledišti a ještě před zápasem zajde na Rodinnou tribunu Hitradia FM Plus, kde se od 17:45 zhruba do 18:20 bude podepisovat a fotit.

Viktoriánská aukce dresů

Rodinná tribuna Hitradia FM Plus, kterou naleznete v sektoru H na hlavní tribuně, je tradiční součástí všech ligových zápasů v Doosan Areně. Děti zde mají možnost zahrát si stolní fotbálek, vyfotit se u fotostěny, kreslit obrázky a soutěžit tak o dárkové balíčky od Hitradia FM Plus. Navíc hostestky vždy dávají k dispozici vlajky, kterými posléze mohou děti mávat.

A před zápasem se Slováckem navíc všem fanouškům bude k dispozici obránce Milan Havel. Talentovaný rodák z Benešova bude všem podepisovat kartičky, plakáty, dresy, šály a spoustu dalších předmětů, které si fanoušci mohou vzít s sebou.

Na Rodinnou tribunu jsou k dispozici i speciální rodinné permanentky, které se nyní nachází ve volném prodeji. Zakoupit si je budete moci i v den zápasu, a to od 11 hodin na pokladnách za severní tribunou stadionu.

 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 18:55 | Muži
FC Viktoria Plzeň
AS Řím
×
Odehrané v 12:00 | Dorost U19
FC Viktoria Plzeň
AS Řím