Puma banner vlevoNabídni své místo
Nová appka FCVP
Po takovém výborném centru jsem hlavně chtěl trefit bránu, říká Procházka
04.08.2018
FCVP
Ohlasy po zápase

Po takovém výborném centru jsem hlavně chtěl trefit bránu, říká Procházka

To bylo drama! Viktoria i třetí kolo FORTUNA:LIGY zvládla vítězně, ovšem rozhodla o tom až v samotném závěru. V 88. minutě totiž precizní ranou z voleje propálil olomouckého brankáře Buchtu záložník Roman Procházka, jenž zápas pro klubový web zhodnotil.

„Již před zápasem jsme věděli, že nás čeká těžký soupeř. Olomouc v minulé sezoně skončila nahoře a kvalifikovala se do předkol Evropské ligy. Má kvalitní tým a to se potvrdilo, zápas byl velmi vyrovnaný,“ popisuje Roman Procházka. „Za tři body jsme hodně rádi, zde se určitě žádnému týmu nebude hrát lehce,“ myslí si.

O vítězství rozhodl brankou v 88. minutě po parádním centru Martina Zemana. „Hodně jsem se soustředil na to, abych trefil bránu. Centr od Zemiče byl výborný, šlo o to to jen trefit,“ říká skromně. „Každopádně si daleko více vážím výhry, tři body jsou důležitější než gól,“ těší Procházku.

Vítězství vnímá jako o to cennější, když o něm rozhodl až na konci náročného duelu. „Výhry zajištěné v posledních minutách jsou nejkrásnější. Přineslo nám to tři důležité body,“ uzavírá slovenský záložník pozápasový rozhovor.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 17:00 | Muži
1.FK Příbram
FC Viktoria Plzeň