statistiky
Diváci:
FC Viktoria Plzeň
1:1
(0:0)
SK Slavia Praha C
statistiky
Diváci:
Béčko Viktorie dnes odehrálo dalí domácí utkání, tentokrát se Slavií C. Duel skončil remízou 1:1 a o jedinou branku Viktorie se postaral Adam tauber.
Viktoria byla od úvodních minut aktivnějím týmem na hřiti. První velká ance přila v sedmé minutě, a to kdy se po rohovém kopu pověsil do vzduchu Daniel Suchý, který svou střelou hlavou mířil pouze do rukavic brankáře hostů. Ve dvanácté minutě opět zasahoval brankář Slavie, který vyrazil nebezpečné zakončení na blií tyč. Třicátá pátá minuta přinesla dalí anci červenomodrých. Znovu se předvedl brankář Rezek, který znekodnil ránu na přední tyč. I přes řadu velkých příleitostí skóre zůstalo bezbrankové a do poločasové přestávky.
Jenome druhý poločas začal studenou sprchou. Victor Uduebo utekl obraně Viktorie a tváří v tvář brankáři Vlčkovi nezaváhal. Slavia se dostala ve čtyřicáté deváté minutě do vedení. Viktoria se následně hnala za vyrovnáním. To přilo v edesáté páté minutě. Adam tauber si naběhl na centrovaný míč z levé strany a poslal míč do sítě.
V sedmdesáté první minutě zahrozila Slavia. Pawlik zavíral zadní tyč, jene nedokázal míč dopravit a za brankovou čáru. V nastavení se pak neuvěřitelným zákrokem předvedl brankář Jiří Vlček, který zachránil Viktorii bod. To byla také poslední akce zápasu a béčko remizovalo se Slavií C 1:1.
10. 9. 2025 B tým reportá
Vloené kolo bez vítěze. Béčko remizovalo se Slavií C9. 9. 2025 Mláde obecně
Dominance starích áků8. 9. 2025 B tým
Ve druhém poločase jsme se zlepili, má jasno trenér Parlásek8. 9. 2025 Novinky
Zemřel bývalý trenér kody Plzeň Václav Rys8. 9. 2025 Novinky
Jiří Krbeček odeel do fotbalového nebe7. 9. 2025 B tým reportá
Anglický týden zahájen výhrou. Béčko porazilo rezervu Bohemky5. 9. 2025 Mláde obecně
Chystá se dalí ročník projektu Pojďme se hýbat a sportovat s Viktorkou5. 9. 2025 Novinky
Viktoriáni v akci za národní týmy