V I. dorostenecké lize zavítali v pátek plzeňští dorostenci U17 na hřiště 1.FK Příbram. Papírově favorizovaná Viktoria dokázala nepříznivě vyvíjející se alespoň vyrovnat, i když v závěru sahala po bodech třech.

V I. dorostenecké lize zavítali v pátek plzeňští dorostenci U17 na hřiště 1.FK Příbram. Papírově favorizovaná Viktoria dokázala nepříznivě vyvíjející se alespoň vyrovnat, i když v závěru sahala po bodech třech.

"Utkání ovlivnil nᚠnekoncentrovaný úvod utkání. Již v 1.min se po centru z naší pravé strany prosadil domácí útočník (1:0). Ve 29.min jsme ztratili míč na útočné polovině a domácí po brejku zvyšovali již na 2:0. Až po druhé obdržené brance jsme se začali více prosazovat kombinační hrou. Ve 35.min Lukeš střelou k tyči snížil na 1:2 a o chvíli později Kyndl ve slibné pozici přestřelil branku. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit mnohem aktivněji a to se nám podařilo. Vytvořili jsme si trvalý tlak. Prosazovali jsme se v soubojích jeden na jednoho a přišly šance. Dvakrát se trefil Kyndl. Šance na obrat výsledku měli Hvězda a Sýkora, ale více než na remízu jsme nedosáhli. Mužstvo se prezentovalo kvalitním výkonem ve druhém poločase. V příštích zápasech si však musíme dát záležet na aktivitě již od úvodního hvizdu," komentoval zápas trenér Jiří Žilák.